reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

infinity moja siosta też nie czuła ruchów dzidziusia dopóki przy sprzątaniu nie włączyła sobie muzyki takiej z mocnymi basami i jak stanęła niedaleko głośnika to dzidziuś zrobił jej rewolucję w brzuchu :-) na początku nie wiedziałą czy to rzeczywiście Mały Lokator daje znać o sobie, więc zrobiła test wyłączając i włączając muzykę - wtedy już była pewna :)
 
reklama
Nifi przede wszystkim postaraj się myśleć pozytywnie, to już połowa sukcesu :tak: trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo.
Ema to mnie pocieszyłaś bo u mnie tak samo i ułożeniem łożyska i z wagą :-) może jest szansa że coś niedługo poczuję, jupi :sorry: choć wiem że to sprawa bardzo indywidualna i różnice są nawet do kilku tygodni ... całą ciążę się na coś czeka :laugh2:
A płeć bardzo chciałabym poznać w najbliższą środę, tylko znając życie mój maluch pewnie znowu pokaże nie tą stronę co trzeba ;-)
Hope masz 5 tygodni w sumie przerwy między wizytami więc się nie dziwię że nie możesz się doczekać :tak: ja swojej ginekolog na wstępie powiedziałam że max. 3 tygodnie wytrzymam bez wizyty i usg :zawstydzona/y:i tak mi ustala terminy :sorry: Mi dużo spokoju daje też detektor tętna płodu, codziennie rano słucham sobie serducha i widzę częstotliwość bicia i od razu mi lepiej :-)
Lenkabar trzymamy kciuki za posłusznego maluszka, co by dał się ładnie pomierzyć :-)
 
genna - dziekujemy za info. to powoli ufffff kciuki za Kubusia :) Dzielny chłopak! .... Moze jeszcze dowiemy sie co z Molla
 
Peti30-czy wym2az z szyjki macicy to ich" pap test" ?? Bo "vaginal swab" to wymaz z pochwy ale z macicy to nie wiem....dlatego pytam ;)

Ja tez trzymam kciuki za Kubusia,bedzie dobrze :)
 
reklama
Kubus nie poddawaj sie..... walcz....

U mnie wizyty sa co 4 tyg i juz sie nie moge doczekac bo ostatnie usg bylo 8 czerwca a tu cisza zero objawow i martwie sie czy wszystko ok....
 
Do góry