reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Co porabiacie?

Faktycznie straszna tutaj cisza zapadła.
Martwię się, co słychać u Mai i jej synka. Dawno nie pisała, a kilka razy już pytałam co u niej...

U mnie bez zmian. Ciąża donoszona i czekam czy się zacznie coś dziać, ale prawdopodobieństwo, że urodzę przed terminem jest bardzo małe, bo wyliczenia terminu po transferze są raczej precyzyjne... Do tego mój lekarz prowadzący jest na urlopie w ostatnim tygodniu lutego. Co ciekawe jestem jeszcze zapisana na wizytę do niego na 4 marca, ale mam nadzieję, że już wtedy synek będzie na świecie.
Maluch musi być już duży, bo jego ruchy stały się dla mnie po prostu bolesne. Zwłaszcza jak mi dociska pęcherz to mam wrażenie, jakby mi ktoś dosłownie szpilki tam wbijał. Wczoraj wieczorem tak mnie zaczęło kłuć w podbrzuszu (właśnie jakoś tak pod brzuszkiem w okolicach pęcherza), że myślałam, że będę jechać już do szpitala, bo nie wiedziałam co się dzieje. Ale przeszło.
Noce są już dla mnie nie do wytrzymania. Wstaję co godzinę, co dwie, do łazienki. No a do tego nogi i dłonie jak balony mam spuchnięte.
Końcówka ciąży jest ciężka, ale świadomość, że już tak blisko, sprawia, że nie tracę dobrego humoru:) Myślę pozytywnie i nie mogę się doczekać spotkania z synkiem:)

Wyprawkę mam już gotową, więc teraz poświęcam czas głównie na wykańczanie naszego nowego gniazdka. Przeprowadzka za parę miesięcy, ale muszę jak najwięcej teraz ogarnąć, bo potem pewnie będzie różnie z czasem.

Miłej niedzieli życzę wszystkim i piszcie co tam u Was, bo nudno na forum się zrobiło;)
 
reklama
moja znajoma skorzystała z nowego programu in vitro w częstochowie. niedługo powinna urodzić :) sama się też nie mogę doczekać tego malucha :) mówiła mi, ze sporo wiadomości, co do planowania ciąży i metod zwiększających szanse na zapłodnienie można znaleźć w magazynie "Chcemy być rodzicami". Ja wprawdzie w tym roku nie planuję starania o kolejnego bobasa, ale poczytać nie zaszkodzi :p
 
Rzeczywiście straszna cisza się tu zrobiła ;-).

Aleksandretta super, już niedługo spotkasz się z maleństwem. A dolegliwości współczuję, całe szczęście już nie będą długo trwały:-D.

szyszka ja nie pamiętam takiego tematu ;-). Wszystkie rzeczy malutkiej piorę w proszku DenkMit Ultra Sensitive z drogerii DM, tutaj ma bardzo dobre opinie. Wiem, że chętnie używają też Persil Sensitive, ale jest dużo droższy i podobno pod względem jakości są porównywalne z tym tańszym z DM.
 
szyszka coś tam o proszkach było.... większość pierze w dzidziusiu albo loveli albo jelp-ie. Generalnie byle dla maluszka się nadawał i dobrze wypłukać najlepiej 2 razy bo i tak nie jesteś w stanie przewidzieć czy maluch dostanie po tym uczulenia czy nie...;-)
 
szyszka był temat proszkow. Sylwia wklejala link do porównania proszkow ale go nie zapisałam... W każdym razie z tego co ustalilysmy to najlepsze to Lovela, Jelp i Dzidzius i z tych bym wybierała. Ja kupiłam płyn do prania Lovela do białych i do kolorów. Tak jak pisze dorex plukalam zawsze dwa razy. Czy to dobry wybór dla mojego malucha to sie dopiero okaże. Czasem jak dziecko jest bardzo wrażliwe na takie rzeczy to metoda prób i błędów dobiera sie proszek. A Ty juz sie przymierzasz do prania? Masz juz ubranka pokupowane? Nic sie nie chwalisz;)
 
Cisza się zrobiła, bo wszystkich na Foremki wywiało :)))

Ja osobiście piorę w balsamie Dzidziuś,albo w proszku Jelp, a do płukania używam płynu Jelpa.
A ubranka, które podostawałam od koleżanki, prałam i płukałam najpierw w moim proszku i płynie, a dopiero potem używałam tych dla dzieci.

Analizy, nie tylko proszków do prania, dokonuje Sroka.
Sroka o....: Proszki i Płyny do prania dziecięcych ubranek

Miłej lektury :)
 
reklama
Witajcie.
Dawno nie zaglądałam. ... Czytam ze Maja urodziła, ogromne gratulacje!!!

Witam nowe ciężarówki.

U nas dzis pieknie swieci słoneczko. Miłego dnia kochane.
 
Do góry