reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie kobitki :-)

Niedzielę przesiedziałam niestety w domu, nie chciałam ryzykować wyjściem do kina. Obiecałam sobie, że za to za 2-3 lata pójdziemy całą trójką na jakąś baję :rofl2::rofl2:.
Dzisiaj już poznam termin kiedy będzie cc :-D. Ostatnie usg dzisiaj, potem wizyta, a jutro anastezjolog. W domu naszykowane wszystko. Nawet w kuchni została wygospodarowana jedna szafka na rzeczy małego i zamieszkały w niej butelki, smoczki, szczotki i termoopakowania. Jedynie zostało znieść drugie łóżeczko do salonu (ale to pewnie stanie się po powrocie ze szpitala) i oblec pościel na obu łóżeczkach :tak:.

Jeszcze tylko 3 tygodnie :-D.

Miłego dnia kochane
 
reklama
Miłego dnia.
A na dobry początek dnia krótki filmik. No i dziewczyny, do roboty. Bo czym skorupka za młodu nasiąknie... :-D

https://www.facebook.com/photo.php?v=590951100983256&set=vb.271915499553486&type=2&theater

To mnie zawsze zaskakuje, ale dzieci to wiedzą i już. Mój synek ledwo mówił, a potrafił rozpoznać każdą markę samochodu. Potem zadziwiał mnie jeszcze bardziej, bo rozpoznawał nawet stare trupy, które miały pourywane te znaczki. Nie wiem jak to robił...
 
Cześć dziewczyny.
A gdzie to Wy na tym facebooku, bo ja taka kaleka facebookowa jestem i nie bardzo kumam jak tam sie poruszać, co prawda jestem zarejestrowana (bo syn mnie zarejestrował, bo mi kiedyś powiedział: "mamo jak nie jesteś na facebooku to nie żyjesz :)" ale żebym biegle znała ten komunikator to nie powiem. A tak wógóle to jutro mam wizyte i liczę na serduszko, z jednej strony strasznie jestem podekscytowana a z drugiej strasznie sie denerwuję.
 
lawendowy sen. zawsze mnie zadziwia taka wiedza maluchów :).

madzia szykuj się, to będzie piękne przeżycie :p

Sylwia odbijesz sobie wszystko hehe. Ja z tego samego powodu nie pojechałam na wyczekane koncerty, ale może jeszcze kiedyś będzie na nie szansa. Chociaż raczej nie prędko :\.

Dzisiaj mam dużą wizytę z pomiarami, strasznie się denerwuję czy wszystko okej przez tę insulinę... A do tego pierwsze ktg, no cykora mam ogromnego.
 
Fusun ja jestem pewna, że zanim dziecko nauczy się kolorów będzie odróżniać marki aut. Już mój mąż o to zadba :-D
Jak dobrze pamiętam masz wkrótce usg. Ciekawa jestem płci Twoich lokatorów.
 
Lawendowy bardzo bym chciała, ale Facebook jest feeee. Trochę znam się na social media i wiem jak działa to wszystko. Nie lubię Facebooka:no:

Fusun no właśnie kiedy Ty masz wizytę? Bo my tu czekamy na oficjalne ogłoszenie plebiscytu pt. 'Kto siedzi w brzuszku'. Ja nadal obstawiam dwie dziewuszki:)

Sylwia daj znać po wizycie. Ciekawa jestem, czy mnie wyprzedzisz:)

Madzia trzymam kciuki za dobre wieści:)
Siaga
dopiero do nas dołączyłaś, a już leci Tobie 16 tc! A Ty już znasz płeć? Nie wiem czy pisałaś, a ja przegapiłam:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny, ja miałam mieć wizytę 25.02, ale w związku z nieobecnością pani dr została przełożona na JUTRO :) Ja też mam wielką nadzieję, że się dowiem kto u mnie mieszka. Wizyta na 17:15 dopiero
 
reklama
Aleksandretta już coś pisałam na tym forum, ale nie jestem zbyt aktywna. Płeć wstępnie już znam- syn:-), ale w czwartek mam usg i zobaczymy czy się potwierdzi.

Fusun czekamy na wieści. Obstawiam parkę ;-)

Wczoraj powiedziałam mojemu, że już czas zacząć powoli kompletować wyprawkę, bo nie wiadomo jak będę się czuła w 7-8 mc, zwłaszcza,że ta lato będzie. A on stwierdził, że sam chętnie wszystko kupi! No chłop mi oszalał, przecież nie dam sobie odebrać tej przyjemności:-D
Czy chodzicie (chodziłyście) do szkoły rodzenia? Jeśli tak to czy z partnerem i jakie są wasze wrażenia,czy warto?
 
Do góry