reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jogo - bardzo się ciesze, że z Dzidzią wszystko w porządku :)))

Ja od wczoraj choruje :( poradźcie mi proszę jak najszybciej wyleczyć bolące gardło?
Stosuje *spam* gardło, ale mam wrażenie że nie pomaga.
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję wszystkim za miłe słowa. Byłam wczoraj znowu na kontrolnym ktg i zapis wyszedł w normie. Mały ma lekkie skoki tętna w momentach, kiedy robi się bardzo ruchliwy i szaleje w brzuszku, ale to nic nienormalnego. Także jeszcze trochę pochodzę w dwupaku. A powiem Wam szczerze, że już naprawdę myślałam, że może się skończyć cc. No nic, czekamy nadal:)

Sylwia dzięki za info odnośnie nawilżacza. Chyba nie będę już szukać nic innego i po prostu kupię taki sam jak Ty. Głośność urządzenia i pojemność zbiornika to też kwestię, na które zwracam uwagę, a ten model, który masz, spełnia oczekiwania w tym zakresie. Ehh, mam wrażenie, że te zakupy wyprawkowe to niekończąca się opowieść:) Kiedy wydaje się mi, że mam wszystko, to znowu sobie o czymś przypominam:)


Szczęśliwych Walentynek i miłości przez cały rok!!!

A poniżej Walentynkowy muzyczny upominek ode mnie:
http://www.youtube.com/watch?v=840NbiFF1zM

 
Mini27 ja bum Ci radziła mleko z miodem i masłem prawdziwym lub czosnek . Ale tez jak moja szwagierka była w ciazy i bolało jej gardło to lekarz jej zalecił strepsils ten właśnie z miodem i cytryna. Polecam rowniez polezec ze 3 dni w łóżeczku i będzie dobrze.

A ja juz czekam na mezulka który właśnie jest w drodze na lotnisko i juz dziś sie poprzytulam :)) a w niedziele do domciu:)))
 
Wesołych walentynek :)

jogo super, że już wszystko dobrze!

Jak zwykle muszę nadrobić posty. Chodziłam dzisiaj trochę po mieście i tak mnie rozbolały stopy, że ledwo do domu doszłam. Jestem w szoku.
Jeszcze raz miłego dnia zakochanych hehe.
 
wiem,że dzisiaj taki cudny dzień, a właściwie to już wieczór,ale tak mi się nasuwa jedno pytanko techniczne:D zastanawiam się kiedy utracę swą nieograniczoną sprawność ruchową i do kiedy lepiej obejść wszystkie zaplanowane sklepy (wiem, że to sprawa indywidualna), ale dziewczyny w którym tygodniu łażenie po sklepach stało się dla Was udręką?:confused:
 
Szyszka jak ja byłam w tygodniu ciąży w którym Ty jesteś to już miałam tylko sklepy internetowe i laptopa w łóżku :baffled: ... ale znam takie kobiety, które do końca ciąży pracowały i normalnie funkcjonowały czego bardzo Ci życzę :tak:
 
my jesteśmy po wizycie :) nawet udało się zmierzyć NT i zobaczyć kość nosową. Nie spodziewałam się,że dzisiaj zrobimy genetyczne bo jutro dopiero zaczynam 12 tdz ale odetchnęłam z ulgą bo po wyliczeniu prawdopodobieństwa dla każdej z 3 chorób genetycznych wartości wyszły maleńkie ;) Maluszek ma niecałe 5 cm, machał pięknie rączkami i nóżkami
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
cudny widok<3 kolejna wizyta za 4 tygodnie i będziemy szukać płci
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
reklama
Sylwia dzięki za info odnośnie nawilżacza. Chyba nie będę już szukać nic innego i po prostu kupię taki sam jak Ty. Głośność urządzenia i pojemność zbiornika to też kwestię, na które zwracam uwagę, a ten model, który masz, spełnia oczekiwania w tym zakresie. Ehh, mam wrażenie, że te zakupy wyprawkowe to niekończąca się opowieść:) Kiedy wydaje się mi, że mam wszystko, to znowu sobie o czymś przypominam:

A potem będzie na mnie jeżeli będzie zły ;-). O awaryjności oczywiście nie mogę się wypowiedzieć bo był załączony może z 30 minut.
Z wyprawką masz rację - zawsze coś jeszcze brakuje. Chociaż ja mogę przyznać z czystym sumieniem że już od miesiąca nic nie kupiłam. Jednak to tylko kwestia czasu - pewnie po porodzie zaraz wyjdzie czego jeszcze nie mamy :-).

Ja od wczoraj choruje :( poradźcie mi proszę jak najszybciej wyleczyć bolące gardło?
Stosuje *spam* gardło, ale mam wrażenie że nie pomaga.

Miód - prawdziwy, wiejski a nie sztuczny sklepowy. Kiedyś po forum (czy tutaj czy na staraczkach) krążył przepis z cebuli na gardło. Nawet nie wiem czy to nie molla podawała skład. Niestety ja nie pamiętam jak to się robiło.


wiem,że dzisiaj taki cudny dzień, a właściwie to już wieczór,ale tak mi się nasuwa jedno pytanko techniczne:D zastanawiam się kiedy utracę swą nieograniczoną sprawność ruchową i do kiedy lepiej obejść wszystkie zaplanowane sklepy (wiem, że to sprawa indywidualna), ale dziewczyny w którym tygodniu łażenie po sklepach stało się dla Was udręką?:confused:

Zależy o jak dużym wysiłku mówimy. Ja ze swojej strony mogę napisać, że pierwsze ograniczenie poczułam około 20 tc. W tym okresie intensywnie chodziliśmy na grzyby i 4-5 h łażenia i czołgania się pod drzewami nie sprawiało mi problemów, aż do tego momentu. Wtedy to po 2 h spaceru zaczęłam wyć z bólu kręgosłupa.
Natomiast prawdziwe ograniczenie ruchowe było koło 30 tc. Wtedy to nawet wejście po schodach na 1 piętro zaczęło wywoływać u mnie zadyszkę.
 
Do góry