reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

sznurki a Ty jak się czujesz? Szybko doszlas do siebie? Czy mąż był z Tobą przy porodzie? Ja czekam na list z terminem cc. Bardzo się cieszę, że lekarz tak zadecydował, ze cc ale zaczynam się bardzo stresować jak to będzie, jak będę się czuła po, czy rana ładnie się zagoi, czy szwy same odpadną itd. Jakbyś mogła opisać jak było u Ciebie byłabym wdzięczna. Pozdrawiam
 
reklama
Gotadora może nie każda kojarzy pod tą nazwą to badanie. Wiem że niektóre miały to badanie, bo kiedyś była dyskusja na ten temat. Ale może przetłumaczmy że badanie PTA to nic innego jak odczyn pośredni Coombsa, czyli badanie czy może zaistnieć konflikt serologiczny (matka ma Rh - dziecko Rh +). Badanie wykrywa przeciwciała w surowicy matki. I tak patrzę na stronie invicty że robią je w ciągu 2 dni.
 
dziękuje Sylwia, ciekawi mnie czemu dr zlecił mi to badanie, ja mam rh+, mąż również. Czyli jak zrobie jutro to do soboty na pewno będę mieć wynik :-)

Nie wiem która z nas, ale właśnie jak była jakiś czas temu dyskusja na ten temat, to jedna z dziewczyn też miała wykonane to badanie pomimo że nie miała wskazań (czyli miała rh+).

Ja też mam rh+, mój mąż rh- a nigdy nie wiadomo co nam lekarz zleci :-). Pewnie jakieś powody ku temu mają, ale jakie to nie wiem.

Sądzę kochana że do soboty powinnaś mieć według informacji na tej stronie
Pośredni test antyglobulinowy (PTA) - zapłodnienia in vitro INVICTA


A ja czekam na wyniki siostry :zawstydzona/y:. Pół godziny temu pobrali jej krew czyli gdzieś przed 12 będzie miała wyniki HCG i prg. Rany, przeżywam to jak swoje testy :baffled:.
 
reklama
Avocado, a pijesz duzo wody??? POdobno tabletki magnezu nie zawsze pomagaja przy skurczach. Trzeba jeszcze pamietac aby duzo pic wody.

Ja juz nie moge patrzec na wode.Pije ok. 2 litrow na dzien.

Sylwia kciukasy dla siostry. Daj nam szybko znac jak wyniki.
 
Do góry