reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy... To w takim razie bede czekać :) ja tylko o 19 mam zapis ktg a tak to jestem wolna :) ja dokładnie leze na karowej, to jest bardzo blisko starówki. Szpital Anny mazowieckiej. Patologia ciazy 2. Podam ci mój nr tel na prv jakby co to dzwon :)
 
reklama
wiecie myślałam,że w aptekach to pracują myślące osoby, a tak niestety nie jest; wczoraj dałam znajomej,żeby mi wykupiła recepty plus bez recepty kilka rzeczy, w tym igiełki do mojej nowej zabawki. Na jednej recepcie były paski do tej zabawki i widniała tam nazwa zabawki. I wyobraźcie sobie,że znajoma wróciła bez igiełek bo pani w aptece nie wiedziała do jakiego urządzenia, brak słów po prostu. Także dziś chcąc nie chcąc musiałam iść do apteki. Kolejka, a jakże. Pani sprzedawczyni ma również czas aby z każdym zagadać i być miłym. Super, szczególnie w upale i z wielkim brzuchem, którego ludzie czasem po prostu nie widzą ... moja kolej, podałam nazwę urządzenia i pani chciała mi dać 10 igieł. Czyli za 3 dni znowu musiałabym przyjść do apteki. Więc mówie jej,że 10 to mi za mało. No to dała mi ileś tam w torebeczce, pytam się jej ile tu jest, mówi,że nie wie, że na oko wsypała. Więc poprosiłam o drugą kupkę na oko, bo potrzebuje więcej BO CHODZIĆ NIE MOGE, rany julek :angry: dała mi więcej. Okazało się bezpłatne. Co dzień poznaje coś nowego w naszym kraju :eek:
 
SonySony ja nie wiedziałam,że to gratis, ja chciałam kupić. No ale skoro gratis to next time gdy będzie "moja" aptekarka to ją poproszę o igiełki, cyrk po prostu

ps. pozatym skoro sprzedawała dwie paczki pasków to powinna do tych pasków dołączyć igły, bo przeciez bez igły się nie da, no chyba że mam nożem sobie palce ciąć
 
Milagros rzeczywiście jakoś w miarę dobrze znoszę tą ciążę, tylko na początku te odklejanie kosmówki. Tobie bidulko nie zazdroszczę, od samego początku masz jakieś przeboje. Trzymaj się, tak dużo wytrzymałaś, już bliżej niż dalej do utulenia córeczki :tak:
 
Hej dziewczynki, przeprasam, ze tlyko o sobie dzisiaj, ale zaraz lece bo remont u mnie trwa:)
Jajestem po wizycie u mojego brata...coprawda weterynarza ale poogladałam sobie maluszka...no I brat szukał szukał dupci aż wkoncu namierzył....slicznie nóżki rozłożone...a między nóżkami...NIC:) brat stwierdził ze na 99.99% DZIEWUCHA":):):) Narazie czekam do przyszłęgo poniedziałku na wizytę u mojej ginki I na potwierdzenie....ale kurcze...ja tam dzisiaj tez nic między nóżkami nie widziałam:) Dzidzi nie spało , kręciło sie, kopało cały czas...potem ssało kciuka...no super...:) a przed wizytą jadłąm czekolade I kwasne...moze to pomogło:)
 
Gotadora, to prawdziwy cyrk a nie apteka, faktycznie. A co do brzuszka, to ludzie jakos tak udaja ,ze nie widza kabiet w ciazy. Mnie w busie w Warszawie,gdy to jechalam z walizkami na lotnisko przytrafilo sie,ze kobieta w wieku mojej mamy mi ustapila miejsce i az mi glupio bylo. Zapytalam sie,czy wysiada bo jak nie, to ja przeciez postoje. Inne osoby mlodsze wpatrzone w okno lub telefon a ta kobieta nawet mnie przepraszala,ze tak pozno zauwazyla ,ze ja jestem w ciazy. Szkoda,ze takich ludzi jest jak na lekarstwo.

Ikasia, fajnie miec brata weterynarza ;-) Okazuje sie ,ze moze byc przydatny nie tylko w leczeniu zwierzakow ;-)
 
reklama
IKASIA super!!!! Gratuluje córuni, jesli w 17 tyg nie widac nic miedzy nóżkami to uważam że brat ma racje :) AGAPL dobrze ze sie odezwalas bo martwilysmy sie tutaj o Ciebie
 
Do góry