reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzialenak to już faktycznie kluseczka ,3 kg już ma twój syn :) Szyjkę masz mega długaśną.Super.
Miliaa jak mu gorąco to na cholerę ma się męczyć ;) Przyjdzie i na niego pora.
Sznurki na Ciebie już jutro kolej, oby wszystko poszło gładko i sprawnie. Czekamy na cudne wieści.
Misia dobrze, że się odezwałaś bo już miałam pisać co tam u Was mamunie? Piszcie jak najwięcej,bardzo mnie ciekawi jak sobie radzicie i co u was słychać. Lidia to aniołek i niech tak zostanie. Z wagą mnie pocieszyłaś, ale wy chyba chude jesteście a ja przy tuszy i się obawiam, że ze zbiciem wagi będę miała kłopot.

Ciekawe co u reszty??

Marcyciowa a to się jakoś u dziewczyn objawiało, czy wyszło przy rutynowym badaniu krwi??
Kate ja biorę od początku ciąży a nawet już grubo przed kwas foliowy 15 mg ze względu na moją trombofilię i odpukać jakoś hemoglobina się trzyma, a nawet z 12,2 poszła na 12,6. Może to zasługa kwasu foliowego lub witamin, bo brałam jakieś tanie i mały był tydz do tyłu, po miesiącu brania Pharmaton Maturella mały jest tydz do przodu :) A niby skład witamin dla kobiet w ciąży sjest podobny.
Aduś te 6 tyg pewnie Ci zleci raz dwa, mnie jakoś ten czas teraz za szybko zapitala.
Gosia ależ w październiku będzie porodów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aktualizacja, dot. Gosia

1. SZNURKI (7 sierpień) – syn Ernest
2. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
3. ELONA (21 sierpień) – córka
4. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
5. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
6. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
7. PINGWINEK (28 wrzesień) – córka Milena
8. SONY (18 październik) – syn Paweł
9. DOMAT (18 październik) - córka
10. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
11. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn (Maksymilian?? czekamy na 100% zatwierdzenie imienia przez tatusia )
12. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
13. MILAGORS (28 październik) – córka Zosia
14. GOSIA_1983 (31 październik) – córka Milena
15. AVOCADO (24 listopad) – córka Kinga
16. HOLA (27 listopad) - syn
17. MALINUŚ (14 grudzień) – córka
18. MARTKA (27 grudzień) – syn Eryk
19. IKASIA (18 styczeń 2014)
20. MEMORIES (30 styczeń 2014)
21. DARII (2 luty 2014)
22. MajaSauer ( 6 marzec 2014)
 
SONY czas zaczął mi strasznie szybko lecieć.. moze jak juz kazdego dnia nie skreslam to tak jest, musze jeszcze 25 stron pracy dyplomowej napisac, poprac i popraswac ubranka i moze byc juz wrzesnień :) Dziewczyny PAZDZIERNIK 7 forumowych porodów! SZOOOOK ! Ale bedzie sie działo !:)))) A ja z\dycham, juz wiatrak nie pomaga... 30 stopni na dworze a w domu nie wiele mniej :((((
 
Sony - ja chuda nie jestem. Ważyłam co prawda przed stymulacjami 57kg, ale po stymulacjach 63 kg, w ciązy doszłam do 78 - 9 kg, a teraz mam 67 kg.
Polecam nową emmaljungę - dołożyli moskitierkę, wyciągany daszek, rewelacyjne są parasolki - dają się ustawiać w różne strony. Prowadzi się wyśmienicie, zawieszenie rewelacja (mamy na tym punkcie fioła, jeździmy z tego powodu citroenem i terenówkami - bo lubimy miękie zawieszenia), no i dla mnie ten wózek to właśnie jeździ jak terenówka.
Emmaljunga • Wózki dziecice • Wybierz model • Mondial Duo Combi
ma fajne dodatki. Rzeczywiście wszystko jest dobrej klasy i świetnie wykonane.
Na wycieczki samochodowe planuję kupić ten:
Emmaljunga • Wózki dziecice • Wybierz model • Scooter S
 
Witajcie dziewczynki.

Ja tylko na minutkę, bo wróciłam z wizyty i jadę do pracy.

Także....Maluszek ma 17 mm, nóżki, rączki, brzuszek i główkę (czyli cały komplet). Serducho bije 180 na minutę. I SŁYSZAŁAM JAK BIJE :-D:-D:-D. Stos badań do wykonania, wizyta za 2 tyg.


Ja nadal nie mogę w to uwierzyć! Dzisiaj dostałam kartę ciążową i mam wyznaczony termin porodu na 22 marca :-D:-D:-D:-D:-D


Jak wrócę wieczorem to nadrobię zaległości, bo widzę że dużo stron się pojawiło.

Aha, i mam już suwaczek. Miłego dnia dziewczynki :-)
 
Sylwia :-):-D:-):-D:-) gratulacje!!! zanim się obejrzysz a maluszek będzie mamusi potężne kopniaki fundował tymi słodkimi nózkami :-)

Kwiatuszek ja się nie znam niestety ( choć nie wiem, czy mnie pytałaś, bo ja laską nie jestem ;-) )
 
reklama
Do góry