reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kwiatuszek :-) mimo wszystko laska pasuje bardziej do nastolatki i dziewczyny po dwudziestce, a ja mam znaaacznie więcej ;-) ... no ale faktycznie, ludzie myślą,że ja gówniara :baffled:
 
reklama
Sylwia super wieści, serdecznie gratuluję, suwaczek śliczny. Uwierz w końcu bo Twoje największe marzenie właśnie się spełnia :tak:

Specjalnie dla Ciebie: aktualizacja naszej listy

1. SZNURKI (7 sierpień) – syn Ernest
2. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
3. ELONA (21 sierpień) – córka
4. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
5. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
6. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
7. PINGWINEK (28 wrzesień) – córka Milena
8. SONY (18 październik) – syn Paweł
9. DOMAT (18 październik) - córka
10. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
11. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn (Maksymilian?? czekamy na 100% zatwierdzenie imienia przez tatusia )
12. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
13. MILAGORS (28 październik) – córka Zosia
14. GOSIA_1983 (31 październik) – córka Milena
15. AVOCADO (24 listopad) – córka Kinga
16. HOLA (27 listopad) - syn
17. MALINUŚ (14 grudzień) – córka
18. MARTKA (27 grudzień) – syn Eryk
19. IKASIA (18 styczeń 2014)
20. MEMORIES (30 styczeń 2014)
21. DARII (2 luty 2014)
22. MajaSauer ( 6 marzec 2014)
23. SYLWIA1985 ( 22 marzec 2014)
 
Miliaa, musisz mi podpowiedzieć, gdzie dokładnie leżycie :tak:
Nie wiem, czy na 100% uda mi się podjechać, ale będę się starała.
No i to byłoby dzisiaj wieczorkiem, bo jutro muszę gnać do 3miasta, prosto na podglądanko :-)
Kochana, nie myj głowy, nogi też sobie daruj, przecież to nie jest najważniejsze:tak:


Sylwia, bardzo się cieszę, że wpadłaś tutaj na chwilkę z dobrymi wieściami.
Masz śliczny suwaczek :tak:
 
Witam Was Dziewczynki,

Melduje sie po wakacjach.:-) Nie mialam mozliwosci Was czytac przez ten caly czas i teraz mam niezle zaleglosci.:-)
Net nadal nie dziala jak powinien ale mam nadzieje,ze niedlugo ten problem uda nam sie rozwiazoc.

Misia, Twoja coreczka truskaweczka jest przesliczna i na dodatek dziecko aniolek, tylko pozazdroscic :-)

SZnurki, Miliaa,
widze,ze jestescie w czolowce na liscie. Powodzenie dzeiwczyny &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Gotadora, oj to sie porobilo z cukrem.

Lawendowy, super,ze zaczelas stymulacje juz niedlugo brzusio Ci sie zaokragli :-) Trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&

Madzialenak, jeszcz czerwone mieso??? U mne rowniez parametry hempglobiny sa niskie i wczoraj lekarka rodzinna zalecila mi jesc mieso ,ktorego niestety nie lubie. Mam sobie je przetworzyc, aby nie bylo czuc smaku ale jedyne roziaznie jakie widze to zrobic sobie papke, jak dzieciom z duza iloscia zmiksowanych razem warzyw. Myslalam tez o gotowych sloiczkach dla bobasow ale czy tam jest wystarczajaca ilosc miesa dla doroslego, to nie sadze.

Wszystkie Was dziewuszki serdecznie pozdrawiam i przepraszam ,ze nie do Wszystkich zwrocilam sie osobiscie.
 
Hej dziewczynki,

same dobre wiadomości tu widze są :)
milliaa, sznurki - zazdroszczę wam ze już jesteście tak bardzo blisko!
gotadora, najwazniejsze, ze z dzieciakami dobrze a z cukrzyca sobie poradzisz!
madzialenak, kurde niezłe się trzymasz! Nic tylko dzieci ci rodzic i w ciąży być ;)
sylwia!!!!!!! cuuuuudownie. Bardzo się cieszę ze będziesz mama i tak wszystko jest dobrze.
lawendowy, gratuluje startu. Clexane da się przeżyć... Ja po nich miałam bóle głowy do tego... Ale jak trzeba to trzeba.

a ja?
topie się. Leże i leże i końca nie widać. Dnie się ciągną jak z gumy a d tego ten upał. Mala mnie tak kopie ze czasami aż wytrzymać nie mogę. Strasznie w tych wodach pływa... Cholera mam nadzieje ze już ich tyle nie będzie produkować.

a do tego jestem uzależniona od zakupów i szukania rzeczy dla małej. Codziennie coś zamawiam... W piatekprzyjezdzaja mebelki wreszcie więc już będzie klimatyczne w sypialni... Dzieciowo :) mąż posklada... Szkoda tylko ze nawet nie mogę sobie naklejek przykleic... A tak na to czekalam... Ehhh...
 
reklama
Sylwia super wiadomości.
Co do FSH to już nie pamietam. Oj już sprawdziłam norma jest od 3 do 12. Więc pewnie do stymulacji dostaniesz dużo Gonalu :) Tu artykuł do poczytania http://*spam*/txt/a,1873
Kurcze z tych upałów to okropnie się czuję. Właśnie spałam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry