reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie no pewnie.
Chodziło mi o to że ja bym w życiu nie weszła w dres z napisem barbie. A.dla mnie dzieci mogą przebierać się na codzień;)
Dziewczyny doradzcie. Mały ma 10 miesięcy od jakiegoś tygodnia strasznie płacze przy zmianie pampersa i ubraniu.
W domu mamy ciepło, nie mamy żadnych odparzen nic.
Wyrywa się i płacze strasznie.
Jak myślę że mam mu zmienić pielucha albo mamy wyjść to mi się niedobrze robi.
Taki czas.Miska wczesniej jak miala jakoes 6 miesoecy zakonczyla przygode z przewijakiem i sie zaczelo.Dopiero od noedawna jako tako idzie nam ubieranie,szczegolnoe z blizkami przez glowe sa problemy,nie lubo zdejmowac i wkladac.jeszcze jak idzie do zlobka to jak coe moge no ale jak jest weekend to.lazi w gorze od pozamy. A z pampem to tez nie chciala byla taka walka ze szok.Teraz tez noe chce zmieniac ale i w nocnik tez nie chce🥴
 
reklama
a wycierasz mu pupe wacikami z ciepla woda czy chusteczkami? U nas plakal jak woda byla za zimna. Lubi jak myje mu pupe ciepla woda.
Moze tez po prostu nie lubi byc ubrany grubo bo mu sie zle rusza a teraz niestety taki okres 😞
Nie wacikami z ciepłą wodą.
I do tej pory było ok, od tygodnia jest jakiś dramat.
Już nawet kupiłam pandsy żeby mu tylko na pupe wciągnąć i dalej to samo.
Staram się to grubo w domu nie ubierać , na dwór no to wiadomo. Nie da się.
Oby szybko minęło.
 
Nie wacikami z ciepłą wodą.
I do tej pory było ok, od tygodnia jest jakiś dramat.
Już nawet kupiłam pandsy żeby mu tylko na pupe wciągnąć i dalej to samo.
Staram się to grubo w domu nie ubierać , na dwór no to wiadomo. Nie da się.
Oby szybko minęło.
to oby minelo. U nas jak byl gorszy okres to dawalam cos do reki, np jakis krem, zegarek i jakos sie udawało.
 
Działało przez chwilę.
Teraz to już widzi pampersa to ucieka..
Pewnie minie za jakiś czas.
I już sama chciałabym lato. Jakieś 25 stopni mi wystarczy.
Hahah przepraszam ale moja ma to samo. Ucieka od pieluch🤣🤣🤣 upocona jestem. Efekt taki ze lata z golym tylkiem i sika wszedzie. Raz juz zawolala SISI😂😂😂 ale w drodze do nocnika zsikala sie. Tyle ze ona ma 16 miesiecy ale to juz jakis czas trwa.
A smieję się, bo jak nasika na podloge to rekami siki rozmazuje i … wciera we wlosy😆😆😆 to samo robi z jogurtem😀 ubaw po pachy. Dobrze ze wlosow prawie nie ma😁
 
Nie no pewnie.
Chodziło mi o to że ja bym w życiu nie weszła w dres z napisem barbie. A.dla mnie dzieci mogą przebierać się na codzień;)
Dziewczyny doradzcie. Mały ma 10 miesięcy od jakiegoś tygodnia strasznie płacze przy zmianie pampersa i ubraniu.
W domu mamy ciepło, nie mamy żadnych odparzen nic.
Wyrywa się i płacze strasznie.
Jak myślę że mam mu zmienić pielucha albo mamy wyjść to mi się niedobrze robi.
wiekszosc dzieci ma taki etap, ze nienawidzi zmiany pieluchy… staraj sie go czyms zajac, daj do reki krem, szczotke, pilota i dzialaj na przyspieszaczu
 
wiekszosc dzieci ma taki etap, ze nienawidzi zmiany pieluchy… staraj sie go czyms zajac, daj do reki krem, szczotke, pilota i dzialaj na przyspieszaczu
Tak chyba jest ale do nie dawna tak jak piszesz dałam mu coś do łapki ale trzymałam coś w buzi i machałam🤣 i działało. Teraz nie działa nic.
Czasami jak.ma lepszy dzień to się uda raz.zmienić bez dramatu.
Będę wyczekiwać końca tego etapu z utęsknieniem.
 
Hahah przepraszam ale moja ma to samo. Ucieka od pieluch🤣🤣🤣 upocona jestem. Efekt taki ze lata z golym tylkiem i sika wszedzie. Raz juz zawolala SISI😂😂😂 ale w drodze do nocnika zsikala sie. Tyle ze ona ma 16 miesiecy ale to juz jakis czas trwa.
A smieję się, bo jak nasika na podloge to rekami siki rozmazuje i … wciera we wlosy😆😆😆 to samo robi z jogurtem😀 ubaw po pachy. Dobrze ze wlosow prawie nie ma😁
Kiedyś moja siostrzenica 2 lata biegała w lato z goła pupa i jadła piżama. Jak zaczęła szukać to tego lizaka pod strumień siku i do buzi 🤣🤣. Nikt sie nie spodziewał i nie zdążył podbiec.
 
Kiedyś moja siostrzenica 2 lata biegała w lato z goła pupa i jadła piżama. Jak zaczęła szukać to tego lizaka pod strumień siku i do buzi 🤣🤣. Nikt sie nie spodziewał i nie zdążył podbiec.
Jak to mówią: u malucha wszystko jest w jednym obiegu😂😂😂😂
Krąży
Mnie najbardziej rozwala permanentne rozwijanie rolki poieru totaletowego… i bierz sobie potem z podlogi🤣🤣🤣 z wielkim brzuchem sama przyjemność😁
 
reklama
U nas w swieta tez Misia zachorowala.Miala najpierw gila,pozniej kaszel mokry,doszla goraczka do 39.Najgorzej ze ta cwaniaran nie chciala brqc lekarstw,a co jej sie sila dalo plula jak zla.Pojechalismy w koncu na nocny dyzur tam u moich rodzicow.Lekarz tragiczny powiedzial ze cos sie na oskrzelach dzieje zapisal antybiotyk.Co my sie nawysilalismy zeby to dziecko bralo ten antybiotyk masakra.Antybiotyk skonczylysmy we wtorek ale do dzis siedziala w domu.Kaszel ma taki brzydki jak sie obidzi.Nie wiem co to bylo bo w ten lekarz to.moze nawet nie woe co to rsv🤦‍♀️
u nas gorączka dwa dni próbowała się dobić ale przezwyciężyła . Teraz został kaszel który męczy niesamowicie w środę idziemy na kontrol chociaż lekarz mówił że nie trzeba 😁ja mam jednak inne zdanie 😂mam nadzieję że u Was już ok ❤️
 
Do góry