reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej dziewczyny, ja dzisiaj mam chandrę, wczoraj pierwszy raz od dawna się rozpłakałam w nocy, bo trochę pokłóciłam sie z mężem, nawet nie można tego nazwać kłótnią, ostatnio zrobił sie jakiś taki odległy, wiem, że dużo pracuje, wszystkie obowiązki domowe na jego głowie, ale mógłby być trochę bardziej czuły... Nie kochaliśmy się od miesięcy, może to też ma wpływ na nasze relacje, strach i podekscytowanie przed tym co będzie.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
reklama
Hey dziewczyny, dziekuje za wasze odpowiedzi - miałyście rację- musi byc pieczatka kliniki/przychodni na l4. Więc kurka musiałam sie zwlec rano i pojechac do Gdyni.....mam juz dosyc na dzisiaj....ale na szczescie dostalam pieczatke i usłyszałam nieśmiałe "przepraszamy" w klinice. No ale za paliwo nikt mi nie zwróc juz;):confused: Miłego dnia dziewczyny, ja muze sie polozyc, a pozniej do kadr..
 
Sony - jesteś w ciąży i zrobili Ci kolonoskopie :szok::szok::szok: Ale to bez znieczulenia?? Jakie miałaś objawy, że zrobili Ci kolonoskopie??

Ja mam kolonoskopie 8 sierpnia :baffled:
 
Lilia nie, to było przed ciążą. Miałam częste bóle brzucha, aż skurcze jelit i biegunki, luźne stolce. No i poradni genetycznej lekarka podejrzewała Celiakię. Miałam na szczęście w szpitalu pod znieczuleniem. Pobrali kilka wycinków do hist-pat. Nic nie czułam, po też nic nie bolało. W wynikach wyszło że mam przewlekły stan zapalny i żołądka i jelit itd. Mam ścianę w niektórych miejscach wygładzoną no i w wyniku wyszedł I stopień Celiaki, ale po wizycie u Gastrologa powiedział że to nie może być celiakia i dała tabletki Sulfasalin na 6 miesięcy, ale po 3 mies. odstawiłam bo miałam in vitro. Po ciąży i karmieniu zamierzam wrócić do leczenia. Teraz w ciąży bardzo mi pomaga SanproBi taki osłonowy. Jakoś te biegunki w ciąży się uspokoiły, choć wczoraj i dziś był luźny stolec:) co mi się nie podoba.
 
Ostatnia edycja:
Lawendowy - i zgodnie z sugestią zaglądam do Was kochane:-) i nawet nie próbuje doczytać;-) Wczoraj naszła mnie nostalgia, bo minął rok od punkcji. Rok temu byłam na początku tego wszystkiego - a dziś małe kluch śpią sobie obok w najlepsze i to razem :szok:. A moje prawie czteromiesięczne cyckowe Kluski wyglądają tak:
Zobacz załącznik 575408 20130727164.jpg
Pozdrawiamy wszystkie forumkowe ciotki :-) I życzymy dłuugaśnych, bezproblemowych ciąż i rosnących brzuszków :tak:
 

Załączniki

  • 20130727164.jpg
    20130727164.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 57
gotadora współczucia normalnie :baffled:. Mi wczoraj pobierała praktykantka, chyba to był jedna z pierwszych prób, bo była przerażona i ręce jej się trzęsły, po kilka razy macała żyłę i jak wbiła, to aż mi oczy wyszły hehe. Ale robiła dzielną minę, poradziła sobie na bank lepiej, niż Twoja pobieraczka ;-)

sznurki duży Erni klusek :-D Tak czułam, że tamta pani chciała Was zbyć po prostu.

Sony aua, ale pakiet badań Ci się trafił:laugh2: I to prawda z wyprostowaną ręką, jak uciśniesz, to żyła się ładnie zasklepia, ale jeśli zginasz rękę krew prawami fizyki wypływa i później są siniaczki :tak:.

Kate biedna, tulę. Tak to jest z tymi naszymi mężami.

Iilonka piękne maluchy, zdjęcia tak słodkie, że cukrzyca murowana :-D Chciałabym mieć kiedyś takie w albumie :zawstydzona/y:.
 
reklama
Lilonka ale słodkie łobuziaki super że się odezwałaś :) Kate niestety brak sexu tak wpływ na naszym mężczyzn i do tegoo obowiazki, oni sa słabsi psychicznie od nas i tak to odreaglwuja niestety, ja ze swoim tez wczoraj scinke mialam, ale my sie b. szybko godzimy :) po ponad 11 latach razem nauczylismy sie szybko godzic ;) Dziewczynki a ja jestem b. zadowolona z wizyty, cesarka zaplanowana na około 10 dni przed terminem, między 15-20 września, zależy jak mały będzie przybierał i jak mój dr będzie na dyzurze,. Ale się ciesze!! Do tego potwierdxził sie bład pomiaru ostatni gdyz mały dzis wyszedł na 33 tc z wagą 2216g więc cesarka smiało moze odbyc sie wczesniej.Teraz czekaja mnie wizyty co tydzien, u nowego i jeszcze jedna u dotychczasowego dr. prowadzacego, za tydzien w piatek jade do szpitala gdzie bede rodzic na wizyte i zwiedzić porodówke!! jeszcze niedowierzam.. Dr jak spojrzał w moja historię , 3cia ciaża zero porodów , 3 IVF oraz... strata jajowodów .. stwierdził że nie fair byloby mnie zmuszac do porodu sn jesli do tego sama bardzo chcę uniknąć ewentualnych powiklan i nie czuje sie na silach do naturalnego porodu. Super lekarz, polecam dziewczynom z Trójmiasta!!!
 
Do góry