reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lilonka ale słodziaki :* No cudne!
Sony
jutro masz zaczynasz 30 tydzień :-)
Aduś super, ze na wizycie ok i że będzie cesarka tak jak chcesz :-)
Ja dziś mam na 18-stą wizytę.
 
Ostatnia edycja:
Aduś :-) wiedziałam,że wszystko będzie po Twojej myśli, tzn miałam przeczucie, bo jakże miałoby być inaczej. I Maksio super waży
:-)

Lilonka Twoje maluszki cudowne są po prostu!

a co do mnie to hmmm ... będę miała kłopot jechać do lekarza, bo mi ręka spuchła, mam taką wielką gulę pod żyła w tym miejscu co ta baba mi krew pobrała i ledwo ręką ruszam.Mam nadzieje,że chociaż moje wyniki będą dobre. To nie była jakaś młoda dziewczyna, koszmar kogo oni zatrudniają w przychodni, ani to miłe, ani krwi nie umie pobrać, jeszcze nigdy mi ręka nie spuchła po pobraniu, aż do dziś

Kate przykro mi,że macie trudności w związku, myslę że już niedługo to się zmieni :tak:

Oskaa trzymam oczywiście kciuki za Was &&&&&
 
Lilonka, dziękuję Kochana.
Maluchy są boskie. Słodziaki dwa. Takie do schrupania. Nie mogę się na nie napatrzeć. Może się zarażę :-)
Chociaż od patrzenia, to jeszcze nikt w ciążę nie zaszedł. ;-)
 
Sony - już się wystraszyłam, że dopadły Cię jakieś dolegliwości i że lekarze zalecili Ci kolonoskopię w ciąży. Ja też będę miała kolonoskopię pod znieczuleniem. Przez pół roku miałam wędrujące bóle w lewym boku brzucha które wędrowały aż do kręgosłupa, poszłam do gastrologa, dostałam tabletki i przeszło. A teraz tak ok 2 tygodnie przed kolonoskopią bóle wróciły w mniejszym stopniu, ale może to być związane też ze zmniejszeniem leków. Ja mam podejrzenie o jelito drażliwe :baffled: Dowiedziałam się, że lekarka, która będzie mi robiła kolonoskopie wycinek będzie wysyłała do badania h-p w momencie jak zauważy coś niepokojącego. Hm... nie wiem co o tym myśleć, skąd ona będzie wiedziała czy tam wszystko ok, ale na co dzień robi kolonoskopię to pewnie się na tym zna.

Lilionka - śliczne dzieciaczki :tak:
 
Gotadora, biedactwo. To jak Ty się dostarczysz na wizytę????
Masz kogoś, kto by Cię zawiózł?

Sznurki, no faktycznie niezły Klusencjusz z tego Twojego syneczka :-D

Kate, głowa do góry. To na pewno tylko przejściowy stan. Będzie dobrze.

Aduś, super, że jesteś zadowolona z wizyty i że lekarz konkretny. Wszystko idzie ku dobremu:-)

Sony, ale numer. Ja myślałam, że takie rzeczy, to tylko w erze, a tu widać w szpitalu również.

Ja miałam podobna przygodę. Trafiłam po wypadku samochodowym do szpitala z bólem w kręgosłupie szyjnym, a oni mi ekg zrobili. Jak się potem okazało, ja i jeszcze inna pacjentka nosiłyśmy takie samo nazwisko.

Miliaa, a co u Ciebie Kochana????
 
Lawendowy Sen na szczęście mam dwie ręce, no obie są akurat pokłute, ale lewa w lepszym stanie, nie spuchła i nie boli, jakoś dam radę, może ból też przejdzie do jutra
 
Alez wam dziewczyny leca te tygodnie...!!! Bardzo się cieszę, im bliżej terminu tym bezpieczniej :D

Ja dzis miałam w końcu usg! :D mały juz nie jest taki mały wazy 2800!!! Jestem z niego dumna, bo liczyłam na 2500 a tu taka niespodzianka! :p wszystko w jak najlepszym porządku! Przeplywy wcale nie wskazują, ze łożysko stare. Ogólnie nuda. Więc dalej czekamy, dr na o chodzie powiedziała,ze moze nawet zaczekamy do powrotu z urlopu mojego prof, czyli jakies 2tyg!!!!! o_O zglupieli chyba!

Sznurki... Z usg wychodzi 37tc a te się dalej upierają,ze mam dzis 36...no i ze dla dziecka zawsze lepiej jak posiedzi w brzuszku dłużej :( w ogole mnie nie słuchają...

Adus... Ciesze się, ze trafilas na takiego dobrego dr! Teraz będziesz spokojniejsza! No i fajnie ze u Maksa wszystko ok!

Gotadora... To kozak jesteś,ze dalas rade z glukoza mnie bylo mega niedobrze! :(

madzialenak... A ty jak się czujesz? Przechodza ci te duszności? Musimy uwarzac, bo kolejna tura upałów przed nami podobno :(

U mnie był mezus właśnie, ależ się za nim stesknilam! Kochany naprzywozil mi tyle jedzenia ze starczy na rok :p
 
reklama
Miliaa i Aduś super, że u Was takie dobre wieści po wizytach , mam nadzieję, że i u mnie będzie ok:)
aż mi się humor poprawił po Waszych wpisach. Pozdrawiam
 
Do góry