reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Niby w jednym zlobku mam zaklepane miejsce ale wolałabym żeby mały poszedł do innego, w miejscowości w której pracujemy. Tam nie ma na razie miejsc i łudzę się, że może od września tam by poszedł.
A do tego pierwszego żłobka zapisze go jakoś w marcu. Do pracy wracam na początku maja
O to jeszcze troszkę, czas szybko zleci oby tylko mały nie chorował i chętnie chodził.
 
mhm brzmi ciekawie 🤔 masz jakiś sprawdzony przepis? Tylko gdzie ja tu znajdę policzki może kiedyś zrobię
policzki obsmazasz delilatnie na niewielkiej ilosci oliwy, oczywiscie doprawiasz pod siebie. Redujesz porto, duza ilosc, dluugo az zgestieje i wypaduje alk i tyle. Meeega dobre, u nas policzki sa wszedzie, w pl o nie ciezko, mama odkad sprobowala u nas ciagle poluje i rzadko udaje sie kupic.
 
my na jutro szykujemy sałatkę jarzynowa, gyros, galart drobiowy, jajko w szynce w galarecie, śledziki w sosie pomidorowym, i coś do alko - korpusy z ciasta francuskiego z serkiem białym i wędzonym łososiem plus koreczki z kabanosa i sera żółtego
Wow!
U nas barszcz plus uszka zamrożone ze Świąt. I to jedyne coś ponad to co jest codziennie.
 
Wow!
U nas barszcz plus uszka zamrożone ze Świąt. I to jedyne coś ponad to co jest codziennie.
U nas zawsze się dużo gotuje na święta i na sylwestra. Ja kocham gotować i potem jesc, zawsze się z mama prześcigamy w nowościach kulinarnych i cukierniczych - ja z zawodu kucharz a mama cukiernik 🙈😂 mąż kocha moja kuchnie - wychowany na gospodarce przez babcie i ojca poznał nowe smaki u mnie i ze po warzywach nie rosną królicze uszy ani ogonek 😂😂 a na gospodarce wiadomo co dzień mięcho ziemniaki i sos (najczęściej rano jeszcze chodziło po podwórku)
 
No to kto wpada na domówkę 😊😊 prawie wszystko gotowe
 

Załączniki

  • IMG_7005.jpeg
    IMG_7005.jpeg
    125,6 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_7004.jpeg
    IMG_7004.jpeg
    111,5 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Dziewczyny czego ja wam mam życzyć?? Jak tutaj już najważniejsze życiowe cele osiągnięte o trzeba tylko pielęgnować;)
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾. Dużo miłości , szczęścia, zdrowia ;)

I dziękuję wam za wsparcie jakie mi okazujecie już od dawna❤❤❤❤
Pięknie to napisałaś 😍. Tobie mysza również życzę wszystkiego dobrego i pięknego rozwiązania 😍.
 
Do góry