reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No widzisz, moje dziecko miało neurologiczne powikłania, być może borykamy się z tym do dziś. Pediatra jakoś się nie przejęła, ot odroczyła szczepienia i tyle. Może to tylko moja wyobraźnia ale już widziałam jak to szczepienie wpływa na mózg płodu. Badań na płodach ludzkich nie ma i nie będzie. Uważam że ryzyko było niezwykle małe a nie wiedziałam jak moja córka będzie reagowała na szczepienia.

Ja tylko napisałam że się nie szczepilam, nikogo nie namawiam każdy sam musi podejmować decyzje.
wiem. Lubie sobie po prostu czasami z Toba podyskutowac 😁 Zwlaszcza jak mamy rozne opinie 😁
 
wiem. Lubie sobie po prostu czasami z Toba podyskutowac 😁 Zwlaszcza jak mamy rozne opinie 😁
Haha. Oj to były czasy. Ja teraz staram się wyciszać, od 20 grudnia mam totalnie wolne od pracy, buszuje po sklepach, spędzam czas w domu. Dziś nawet sernik upiekłam. Na jutro mam mega niezdrowe przekąski typu cola, orzeszki w czekoladzie i tone innych zakazanych rzeczy. Nawet szampana mam z tamtego roku 😂😂😂 kto wie może w tym roku też zostawimy i tak będzie sobie stał 😜 przyda się za rok. Sytuacja idealna bo nienawidzę szampana😁
 
@fredka84 załatwiłaś już żłobek? Kiedy ruszacie, bo Kajtuś chyba z lutego więc już całkiem blisko.
Niby w jednym zlobku mam zaklepane miejsce ale wolałabym żeby mały poszedł do innego, w miejscowości w której pracujemy. Tam nie ma na razie miejsc i łudzę się, że może od września tam by poszedł.
A do tego pierwszego żłobka zapisze go jakoś w marcu. Do pracy wracam na początku maja
 
Haha. Oj to były czasy. Ja teraz staram się wyciszać, od 20 grudnia mam totalnie wolne od pracy, buszuje po sklepach, spędzam czas w domu. Dziś nawet sernik upiekłam. Na jutro mam mega niezdrowe przekąski typu cola, orzeszki w czekoladzie i tone innych zakazanych rzeczy. Nawet szampana mam z tamtego roku 😂😂😂 kto wie może w tym roku też zostawimy i tak będzie sobie stał 😜 przyda się za rok. Sytuacja idealna bo nienawidzę szampana😁
tez nienawidze i nie pijam. A co do niezdrowych przekasek to ja tak jadam na codzien wiec zeby bylo wyjatkowo to jutro musialabym miec salate z salata 🤣🤣
Ja upieklam orzechowca 😋😋
 
Haha. Oj to były czasy. Ja teraz staram się wyciszać, od 20 grudnia mam totalnie wolne od pracy, buszuje po sklepach, spędzam czas w domu. Dziś nawet sernik upiekłam. Na jutro mam mega niezdrowe przekąski typu cola, orzeszki w czekoladzie i tone innych zakazanych rzeczy. Nawet szampana mam z tamtego roku 😂😂😂 kto wie może w tym roku też zostawimy i tak będzie sobie stał 😜 przyda się za rok. Sytuacja idealna bo nienawidzę szampana😁
tez nienawidze i nie pijam. A co do niezdrowych przekasek to ja tak jadam na codzien wiec zeby bylo wyjatkowo to jutro musialabym miec salate z salata 🤣🤣
Ja upieklam orzechowca 😋😋
 
tez nienawidze i nie pijam. A co do niezdrowych przekasek to ja tak jadam na codzien wiec zeby bylo wyjatkowo to jutro musialabym miec salate z salata 🤣🤣
Ja upieklam orzechowca 😋😋
my na jutro szykujemy sałatkę jarzynowa, gyros, galart drobiowy, jajko w szynce w galarecie, śledziki w sosie pomidorowym, i coś do alko - korpusy z ciasta francuskiego z serkiem białym i wędzonym łososiem plus koreczki z kabanosa i sera żółtego
 
reklama
my na jutro szykujemy sałatkę jarzynowa, gyros, galart drobiowy, jajko w szynce w galarecie, śledziki w sosie pomidorowym, i coś do alko - korpusy z ciasta francuskiego z serkiem białym i wędzonym łososiem plus koreczki z kabanosa i sera żółtego
u nas danie glowne to policzki w porto 😁 Reszta to sporo tutejszych przekasek. Dzieci maja hamburgery domowe z frytkami - pelnia szczescia 😁
 
Do góry