reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tak, sosem się nie przejęłam, po prostu mnie wkurzyło to. Prezentu w wigilię o 20 godzinie nie stworzę 🙃 na szczęście teściowa spoko, normalnie podeszła do tematu. Co nie zmienia faktu, że głupio mi było.
No to w Twoim przypadku takie zakupy nie były złe 🤣 gacie miałaś? Dla mnie to najistotniejsza sprawa 🤣
taaa gacie tak, no i bylam u rodzicow wiec jakies szmatki do chodzenia po domu sie znalazly.
 
reklama
Też miał być samochód pod dziecko, bezpieczniejszy i duży 🙃 i ja wiem, że jest duży, ale widocznie dla nas za mały 🤦 z drugiej strony nie wyobrażam sobie większego na nasze miejsce parkingowe.
Druga sprawa, że zapewne i tak zawsze byłby trochę za mały, to jak z mieszkaniem, że no ten jeden metr szerokości wiecej byłby ok 🙃
my tez kupilismy duze auto jak sie starsza miala urodzic - mazde 6 w kombi, krowa z baardzo duzym bagaznikiem. I co? Jak maz do nas jechal do szpitala z wozkiem w bagazniku to wyslal mi zdjecie - wozek z gondola zajmowal 3/4 miejsca 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
my tez kupilismy duze auto jak sie starsza miala urodzic - mazde 6 w kombi, krowa z baardzo duzym bagaznikiem. I co? Jak maz do nas jechal do szpitala z wozkiem w bagazniku to wyslal mi zdjecie - wozek z gondola zajmowal 3/4 miejsca 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
No pakowanie gondoli to porażka. Niby była możliwość złożenia na płasko, ale wiadomo.
Ze spacerówka już łatwiej.
 
Dziewczyny, jak odstawialyscie smoczka? Podobno ok 10 miesiąca jest na to najlepszy czas.
Od 3 dni zabieram w dzień i daje tylko w nocy, bo byśmy tego nie przetrwali z mężem. Usypianie w dzień bez smoka to nieporozumienie 😑
 
Dziewczyny, jak odstawialyscie smoczka? Podobno ok 10 miesiąca jest na to najlepszy czas.
Od 3 dni zabieram w dzień i daje tylko w nocy, bo byśmy tego nie przetrwali z mężem. Usypianie w dzień bez smoka to nieporozumienie 😑
Ja nie pomoge,u nas Misia smoczka to sporadycznie dziabala,wiec predzej czy pozniej wiedzialam ze jak go plinie to juz nie bedzie chciala.wiec nie wiem czy do 6 miesiaca ciagala smoka.ot po prostu nie chciala go i poszlo ale jak mowie ona od poczatku byla taka raczej bezsmoczkowa
 
A u nas zapalenie oskrzeli i wlaczony antybiotyk.dzisiejsza noc to byla masakra tak sie meczyla.my u rodzicow wiec poszlam z mala do rodzinnego ledwo przylozyl stetoskop jak powiedzial ze oskrzela.rany...😪
 
reklama
Dziewczyny
Szczepiłyście się w ciąży na krztusiec ?
Różne są opinie. Podobno dziecko jest szczepienie 6-8 tydz życia.
Ja się szczepiłam w ciąży. Mój rodzinny wręcz mi nakazał bo gin to by kuwa wszystko leczył światłem 😑.
Owszem, dziecko jest później szczepione ale ile czasu jest bez ochrony. I to gdy jest najbardziej bezbronne. Poczytaj jaka to jest kurewska choroba a nie będziesz się wahać 😘
 
Do góry