reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny :)
Wczoraj po 18godz porodu na swiat przyszedl moj cud 🥰 3600 g, 56 cm :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20221027-093151_Gallery.jpg
    Screenshot_20221027-093151_Gallery.jpg
    145,3 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Oj tak wizyty u specjalistow nawet z ta karta co jest noby szybko do onkologa tez roznie bywa.Moja kolezanka miala stwietdzony nowotwor piersi i gdyby nie znajomi ktorzy pracuja w szpitalu onkologicznym to nie wiem jak dlugo by musisla czekac na cokolwiek-sama mowila ze szybko u niej poszlo bo miala znajomosci.Moj maz natomiast z dnia na dzien dostal sie na konsultacje do onkologa Ale uwazam ze to jakis slaby ten onkolog ale coz moj maz stwietdzil byl to byl.
A teraz zapisywalam Misie do kardiologa-jedna uwazam ze niedouczona pediatra alyszala jakoes szmery gdzie moja Miska miala niecaly rok twmu robione ekg serca bo leczy naczyniaka kroplamo ktore moga byc podawane jesli z sercem jeat wszystko dobrze.No ale dla spokoju swietego zapisalam na luty przyszlego roku🤦‍♀️
A jak z Misią? Zdrowa już?
 
Wow, następna niespodzianka 😍. Gratuluję z całego serca ❤️
Jak się czujesz?
Czuje sie nawet znośnie. Choc powiem szczerze porod nie nalezal do nalatwiejszych. Kazdy cm rozwarcia to byly meki. Troszke peklam w kroczu. Pewnie dlatego, ze juz z braku sil musialam koncowke przec na plecach a maly nie okazal sie taki maly 😅
Boli mnie wszystko. Zakwasy mam chyba wszedzie ;) ale widok mojego cudu obok wynagradza wszystko 🥰🥰🥰
 
Czuje sie nawet znośnie. Choc powiem szczerze porod nie nalezal do nalatwiejszych. Kazdy cm rozwarcia to byly meki. Troszke peklam w kroczu. Pewnie dlatego, ze juz z braku sil musialam koncowke przec na plecach a maly nie okazal sie taki maly 😅
Boli mnie wszystko. Zakwasy mam chyba wszedzie ;) ale widok mojego cudu obok wynagradza wszystko 🥰🥰🥰
Wspaniale gratuluję, piękny chłopak 😍!!! Cudownie, że Ci się udało sn 👏👏
 
reklama
Do góry