reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Grzaneczko, Miss, dziękuje :)

Miss, kochanka ja tez słyszałam i nigdy nie jadł ciasta marchewkowego. Mąż mój uwielbia. Muszę go namówić aby mi na spróbowanie zrobił.
 
reklama
Asiu - ale wypłacić wypłaca, tez jesteś dłużej na działalności i będziesz ja potem kontynuować wiec nie masz się co stresować. Ciekawe czy będą kontrolować wstecz działalności co powstały na miesiąc i po macierzyńskim się skończyły (chyba maja 5 lat na taka kontrole), bo chyba w takim przypadku maga podważyć, chyba.
 
Malus gratki dla siorki :')

Gosiu tego nie wiem. Ale caly czas cos im nie trybi ze ta ustawa jeszcze w zycie nie weszla. No czekam kolejny miesiac. Wiem ze warto czekac. Ale wyportkowana jestem totalnie. Dzis zanim sie dowiedzialam jeszcze o tym to zdazylam kupic misiowi jeszcze jeden ciuszek. Zaraz wstawie fotke bo w edycji nie moge dodac.
 
Ostatnia edycja:
Takie cudo z dzianinki :-)
 

Załączniki

  • 1415125065195.jpg
    1415125065195.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 47
Asia, dziękuje. Ubranko śliczne :D

Miss, z jej wyliczeń wychodzi koniec maja początek czerwca. Śmiałem się dzisiaj do siorki, że fajnie byłoby gdyby maluszek urodził się 27.05 w urodzinki Oliwki :)
 
Miss ważne, żeby wcześniej się nie rozpakować, a jak trochę później to tragedii nie będzie przecież:)

Maluś super, że rodzinka się powiększa:)

My dziś na bioderka:) ale oczywiście same, bo M nie da rady się wyrwać z pracy. Trochę jestem na to zła, bo chciałabym, aby był bardziej tatusiem niż takim weekendowym jak ostatnio bywa, bo wraca tak, że tylko wykąpać małą mu zostaje. No nie narzekam, bo w weekendy oprócz karmienia nic przy małej nie robię, no ale w tygodniu ok tej godziny 18 - 19 jestem zmęczona psychicznie i zaczynam być sfrustrowana, bo mała marudna, a ja już zmęczona wszystkim. Agamemnon podziwiam Cię, że dajesz radę sama.

Asia ubranko śliczne, a z ZUSem no niestety oni po pieniądze to pierwsi, a jak mają płacić to znajdą milion powodów, żeby to przedłużyć. ( ciekawe kiedy ja dostanę pierwszy przelew z macierzyńskim).

Właśnie dobrze, że przypomniałyście o becikowym. W ogóle muszę M wysłać to załatwić, miał to zrobić przez te dwa tygodnie, jak miał urlop, ale to przeleciało między palcami, więc niech teraz wygospodaruje czas.

Dobrze, że chociaż ja odebrałam wczoraj Pesel to kasę z PZU będziemy mogli dostać, a i mała u lekarza będzie pod swoim peselem funkcjonować, a nie pod moim.

Moja mama już od godziny na sali operacyjnej, mam nadzieję, że wszystko dobrze idzie. Poddenerwowana chodzę operacją mamy, a i kolejną wyprawą przez pół miasta z Zośką.

Miłego i spokojnego dnia życzę.
 
reklama
Hej

Ludzik
Za mame &&& i za malutka z bioderkami :-)

A co do rozpakowania. Jaska w 36 tc wyciagneli i wszystko ok bylo teraz tak do 37-38 i niech go wyciagaja ;-) z reszta z moimi problemami i faktem ze fenoterolu juz nie ma :-\ albo bede od 20 tc lezec w szpitalu i i tak urodze pewnie wczesniej jak zwykle z reszta. Tylko sie modle zeby mi ten szew zalozyli bo chyba w wariatkowoe mnie beda musieli zamknac jak przyjdzie 20-24 tc a ja bede bez niego... strasznie zaczelam sie stresiwac watpliwosciami mojego gina o szew ktory mi go zalozyl w ciazy z jasiem w 16 tc a teraz sie waha.... i tym fenoterolem bo od 20 tc bylam na podtrzymaniu na nim. No ale zobaczymy jak to bedzie. Do 20 tc jeszcze czas a ja w 19 jjuz chyba spakuje torbe bo cos czuje ze nie obejdzie sie bez szlajania po szpitalach. Jak w poprzednich ciazach.

Milego dzionka :-)
 
Do góry