reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Witam średnio wyspana. Do bólu szyi doszedł w nocy ból ucha. Kurcze nie mogę mieć zapalenia bo antybiotyk biorę. Poza tym jak wstaję i głowę rozruszam to ból przechodzi. Na razie wyarowałam się kamforą.

Ludzik - zobaczysz wszystko dziś zakończy się pomyślnie. Głowa do góry! Ja mam kryzys ok 20-21 potem jest znośnie.

Mississ - nie ma co zakładać problemów z ciąża. Może tym razem uda się jak najdłużej być w domu.

Malusiolka - gratulacje dla siostry!!!!
 
reklama
Ludzik - mój miał wolne przez tydzień, urodziłam w niedzielę ze szpitala wyszłam w piątek. Siedział u nas może z godzinę dziennie a tak to normalnie nie miał czasu, a w sobotę był już tak zmęczony ze bardziej niż po tygodniu pracy. Musiał starsza zawieść do przedszkola o 15 odebrać a w ciągu dnia zrobić 2 danie dla mnie i dla siebie.... poza tym nie wiem co go tak wykończyło :cool:
Kciuki za mamę.
 
Iwo
Nie nastawiam sie bo gin sam mowil ze jak mialam cholestaze i cukrzyce to sie i teraz nie obejdzie bez tego. Ale to pikus w porownaniu do skurczy. Ja mam niewydolnosc cisnieniowa szyjki ona poprostu nie utrzymuje ciezaru dziecka i puszcza bez innych przyczyn tego tez nie da sie wyleczyc a tylko szew pomaga zeby zatrzymac ewentualne skracanie. Bede rozmawiac z ginem 19 tego i mam nadzieje ze po swietach pojdena zabieg bez dwoch zdan.

Mnie to juz tak zatoki bola ktorys dzien :-\ ale dzieki soli fizj. Nie mam kataru. Ale kurde czolo mnie denerwuje i pod oczami. Na szczescie nie jest tak mocne to da sie wytrzymac ale juz powoli mnie to drazni.
 
Gosia faceci sa mistrzami przemeczenia.
Ja sie ostatnio pytalam mojego szyma czy myslal juz jak to bedzie jak urodze. Czy wezmie kilka dni wolnego abysmy mogli sie do nowej sytuacji wspolnie przyzwyczaic to mowil ze jeszcze nie myslal o tym. Nie wspomne juz ze on sie tak panicznie boi ze ja nie wiem co o tym myslec. Smiac mi sie chce z niego z jednej strony , a z drugiej wiem ze on tak powaznie do wszysykiego podchodzi i mowi ostatnio Boze dobrze ze jeszcze 3 miechy bedzie w brzuchu bo ja sie tak boje ze nawet gadac o tym nie chce.
My dzis mamy 110 dni do porodu. W praktyce wyjdzie pewnie szybciej bo cc w planie. Wiec ja juz sikam w gacie z radochy.

Motylek jutro ma cc.
Wiecie co z Mychunia? Ponoc do konca tyg moze urodzic. Ale ktos ma jakies szczegoly?
 
Asia
110 dni ale fajnie :-) a ja mam 202 tyyylee jeszcze ;-) a juz sie doczekac nie moge hehe

A mychunia tylko pisala ostatnio ze juz wszystkie leki na podtrzymanie jej odstawili i czekaja :-)
 
Ludzik, dzięki za gratylacje. Mocno zaciskam kciuki za Twoją mame &&&. Będzie dobrze zobaczysz. Kciuki &&& również za bioderka małej.

Iwo, dzięki za gratylacje. Współczuję bólu szyi i ucha. Ja często mam problemy z uchem.

Miss, kochana musisz być dobrej myśli. Czytam Twoje wypowiedzi i widać w nich brak nadziei. Urodzisz zdrowe malenstwo. Współczuję zatok. Tydzień temu to przechodziłam.

Asia, ja po urodzeniu drugiej córki sama byłam w domu, bo wolnego M nie dostał. Ciężko było, ale dałam radę. Jakby co też dasz radę, bo silna babka z Ciebie. M dostał wolne dopiero przed chrzcinami i dużo mi wtedy pomógł.

Ludzik, z tym macierzyńskim nigdy nic nie wiadomo. Koleżanka urodziła 28.11 w tamtym roku, a dostała na początku stycznia. W decyzji ma napisane, że kasa ma być dostarczana do końca miesiąca, a ona dostaje 1,2,3, a czasami 5-tego każdego miesiąca. Mają gdzieś, że ktoś potrzebuje kasę.

Motylku, Mychunia, &&&&& za szybkie porody :*
 
Ostatnia edycja:
Malus
Ze zdrowe to mam taka nadzieje ale stracha mam ze za wczesnie jak Antosia. Z Jaskiem przetrwalismy ten najgorszy czas dzieki fenoterolowi a teraz nie wiem co mi dadza. Choc ponoc jest fenoterol ale tylko w szpitalach i to w kroplowce czy zastrzykach. To przez doswiadczenia taki stres i obawy. Przez nic wiecej. Wiesz jak czlowiek jest swiadom ze pewnych rzeczy sie nie da naprawic w organizmie to tymbardziej strach towarzyszy. Ale musi byc dobrze i tyle !:-)
 
Bioderka przebadane, wszystko dobrze, za 6 tyg, kolejna kontrola.
Mama po zabiegu, wszystko dobrze, odpoczywa pod kroplówkami, nawet mówi, że aż tak bardzo nie boli.

Mała dziś przespała całe podróże, teraz powoli budzi się w wózku,

Miss no to ja trzymam kciuki, co byś jak najpóźniej miała jakiekolwiek komplikacje, jeśli mówisz, ze raczej są one nieuniknione i jak najpóźniejszego porodu.

Iwo no w sumie może Cię gdzieś zawiało, albo krzywo spałaś, albo to coś wirusowego Cię bierze, a na to nie działają antybiotyki.

Malusiolka mój macierzyński to w sumie miły dodatek do pensji M, więc na gwałt go nie potrzebujemy, ale z drugiej strony zastanawiam się ile to potrwa - bo gdybym ja miała im płacić to by mnie co do dnia ścigali:)
 
reklama
Ludzjku super ze bioderka dobrze.
A masz jakies wiesci jak mama??

Dziewczyny co tu za cisza? Ja dzis mialam latanie a to zus a to ksiegowa a to szefowa. Zalegam obecnie na kanapie ale jeszcze tylko chwilke bo ide dzis popracowac chwilke.

Malus mialas przechlapane sama z dziewczynkami. Ja chcialabym aby wzial kilka dni wolnego bo to jego pierwsze dziecko i niewyobrazam sobie innej opcji. Pozatym on sam sobie jest szefem wiec sprawa bezdyskusyjna. Musi tylko dojzec do tej decyzji. Moj tchorz :-)
Gadalam dzis z mezem mojej szefowej i wcale nie lepszy jest. Tez sie boi. Hehe wiec to chyba tak ma byc.
 
Do góry