reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

reklama
U mnie w opisie jest napisane że na prawym jajniku zmiana chypoechogiczna o średnicy 31mm
Wiesz równie dobrze może to być jakaś torbiel ale mimo to.pecherzyk byłby już widoczny w macicy na tym etapie.
Dobrze ze nie plamisz i że nic nie boli. Musis wytrzymać do poniedziałku. Dziwie się tylko ze lekarz chciał czekać 2 tyg podejrzewają CP 🤦🏽‍♀️
 
Wiesz równie dobrze może to być jakaś torbiel ale mimo to.pecherzyk byłby już widoczny w macicy na tym etapie.
Dobrze ze nie plamisz i że nic nie boli. Musis wytrzymać do poniedziałku. Dziwie się tylko ze lekarz chciał czekać 2 tyg podejrzewają CP 🤦🏽‍♀️
Dokładnie, co jak co ale ciąża pozamaciczna jest na prawdę niebezpieczna i trzeba szybko działać
 
On nie powiedział nic że to może być ciąża pozamaciczna. Tylko tyle że dla niego za wcześnie jeśli owulacja była 20 marca
 
On nie powiedział nic że to może być ciąża pozamaciczna. Tylko tyle że dla niego za wcześnie jeśli owulacja była 20 marca
Napisałaś że podejrzenie padło wiec zdecydowanie powinni to kontrolować niezależnie który lekarz to powiedział. Chociaż w sumie odesłaniem do szpitala umyli sobie ręce. Dobrze ze sie umówiłas na poniedziałek i że nie czekasz. Dawaj znać co powie inny lekarz.
 
Napisałaś że podejrzenie padło wiec zdecydowanie powinni to kontrolować niezależnie który lekarz to powiedział. Chociaż w sumie odesłaniem do szpitala umyli sobie ręce. Dobrze ze sie umówiłas na poniedziałek i że nie czekasz. Dawaj znać co powie inny lekarz.

Wiesz z drugiej strony nawet najlepszy prywatny lekarz nic nie zrobić z CP więc trochę nie dziwię się, że kierują do szpitala i to szpital powinien już Cię prowadzić. Ja uważam, że u mnie to czekanie trwało za długo, nie wiem po co tak długo. Bo już od tego 22.12 było dla mnie jasne, że nic z tego nie będzie. Dla mnie zawsze byłby to jeden miesiąc do przodu. Ale jednak nikt w szpitalu nie sugerował, że nie potrzebnie tam jestem co drugi dzień - wręcz przeciwnie, oni też uważali że już powinnam być pod ich opieką
 
reklama
Do góry