reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

Dlatego umówiłam się na wizytę do innego lekarza na poniedziałek jeśli on mi powie że również podejrzewa ciążę pozamaciczna to idę odrazu do szpitala. Puki co nic mnie nie boli żadnych plamnien

Trochę dziwny szpital bo nie bardzo wiem co ma brak miejsc do zbadania pacjentki.
U mnie była CP ale zanim zostałam przyjęta, też trochę to trwało i za każdym razem na IP miałam robione USG oraz badaną betę.

Oczywiście, beta może ładnie rosnąć w CP - u mnie tak było, ale na usg też nie było nic widać. Też udało się uratować jajowód - ale byłam codziennie dla swojego bezpieczeństwa w szpitalu. Koleżanka z sali nie miała tyle szczęścia
 
reklama
Lekarz ordynator patrząc na opis usg stiwierdzil że nie ma nic konkretnego i że z braku miejsc odmawia mi przyjęcia chyba że będzie się coś działo wtedy musi mnie przyjąć.
 
Ja wciąż wierzę że jednak będzie wszystko dobrze ze to tylko jakiś torbiel. 😔
bądź dobrej myśli! Nie bez powodu dużo lekarzy zaleca się wstrzymać z wizytą zamiast biec od razu po ujrzeniu pozytywnego testu. Jest jeszcze casz na ujrzenie zarodka. Mam nadzieję, że Pani doktor w poniedziałek Cię uspokoi ale też się nie nastawiaj bo to nadal może być za wcześnie aczkolwiek jeśli lekarz, u którego byłaś widzial jakąś zmianę na janiku to nie powinien był umawiać się z Tobą za 2 tygodnie, bo to dość odległy termin. Dobrze, że się zapisałaś na poniedziałek.
 
reklama
Do góry