reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

reklama
Dlatego umówiłam się na wizytę do innego lekarza na poniedziałek jeśli on mi powie że również podejrzewa ciążę pozamaciczna to idę odrazu do szpitala. Puki co nic mnie nie boli żadnych plamnien
 
Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. Według mnie to ogromnie prawdopodobne, że wizyta odbyła się za wcześnie. Skoro owulacje miałaś 20 marca to jest jeszcze całkiem możliwe, że tego pęcherzyka nie widać. Ta zmiana to może być jakiś torbiel lub guzek. Może pojawić się takie coś z dnia na dzień i nie mieć nic wspólnego z ciaza. Trzymam kciuki kochana, dawaj znać co po wizycie ❤️
 
Badałas chociaz raz betę? Nie ma co panikować ale obserwuj się i jeżeli zacznie cie boleć brzuch mocno albo zobaczysz plamienie to od razu do szpitala. Jeżeli beta jest powyżej 1000 to jest duże prawdopodobieństwo że ta zmiana to CP. U mnie potwierdziło się przy becie 1230 w 5+6.
Ja bym nie bagatelizowała bo dzięki temu ze pojechałam na IP to mam nadal 2 jajowody. Trzymam kciuki żeby jednak to była zdrowa ciąża 🤞
 
Dziś robiłam betę i cała morfologie. Paki co zadnych dolegliwości ani bólu brzucha ani krwawienia. Lekarz który robił usg kazał przyjść za 2 tygodnie. Ale zapisałam się do innego lekarza na poniedziałek
 
Obawiam się, że przy tej becie lekarz w poniedziałek powie to samo co ten pierwszy. Raczej nie ma szans, by cokolwiek było widać na USG, jeśli dzisiejsza beta to 90.

edit. Chyba Cię pomyliłam z inną użytkowniczką... Masz wynik bety?
 
reklama
Dziś robiłam betę i cała morfologie. Paki co zadnych dolegliwości ani bólu brzucha ani krwawienia. Lekarz który robił usg kazał przyjść za 2 tygodnie. Ale zapisałam się do innego lekarza na poniedziałek
Daj znać koniecznie jak będziesz miała wyniki. A tymczasem nie panikuj 🤞
 
Do góry