reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bhcg ponizej normy, pomocy!

Włsśnie ja sie spodziewałam dużego krwawienia, a tutaj nie jest tego aż tak dużo.... u mnie jak do tej pory pojawiły się dwa naprawdę duże skrzepy. Teraz lekko kwawie ale mam dość mocne skurcze, musialam wziąć tabletki😔 kiedy pojawia się okres po poronieniu? Jak to u Was było?
Ja nawet skurczów nie miałam tylko przez jeden dzień bolał mnie brzuch jak na @. Ja jestem świeżo po więc nie powiem kiedy wystąpi @. Z tym że ja mam skomplikowana sprawę że względu na to że nie mam swojej owulacji zatem z @ różnie też bywa. Mam później przyjmować duphaston na wywołanie. Jak narazie lekarz kazał się wstrzymać jak nie nadejdzie@ do 6 tyg to będziemy wywoływać.
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj zaczęłam w południe krwawić, podbrzusze mnie bolało troche bardziej jak miesiączka, miałam skurcze w trakcie których pojawiły się dwa skrzepy ( tak jakby z tkanką?). Istatni pojawił się dziś rano. Teraz już prawie nie krwawie, jest to bardziej plamienie. Byłam na badaniu bhcg i progesteronu z wynikami bhcg ok. 950, progesteron 2. ( czyli bhcg spadło).Martwie sie bo nie krwawiłam jakoś bardzo co sobie wyobrażałam i zastanawiam się jak to ma wyglądać...😔
Mnie zaczął boleć brzuch ok godz 20 i pojawiła się krew, zaczęły się skurcze. Po 22 miałam jeden mocny skurcz, poleciały tkanki i o 23 było po wszystkim. Z plamieniami mąż mnie zawiózł do szpitala, ale nie obyło się bez zabiegu. Wychodząc do domu nie krwawiłam bardziej niż miesiączkowo. Każdy organizm jest inny, nie martw się. U mnie poszło ekspresowo czego i Tobie życzę.
 
Dziewczyny, wczoraj jedynie plamiłam raz bardziej, raz mniej, a dzisiaj już nawet nie plamię. W poniedziałek miałam bhcg ponad 900, a progesteron 2. Robiłam badania dzisiaj i bhcg 103, a progesteron 0,5, więc chyba jest nadzieja, że nie będę musieć mieć łyżeczkowania? :)
 
Kochane, piszę ku pokrzepieniu serc! Jeszcze dwa miesiące temu doradzałyście mi ponieważ bhcg nie przyrastało jak powinno, poroniłam 16 stycznia samositnie... dostałam po poronieniu jedną miesiączkę i znów jestem w ciąży! 😊 trzymajcie kciuki i dla Wszystkich powodzebia w zobaczeniu dwóch kresek, nie traccie nadziei🙂
 
Kochane, piszę ku pokrzepieniu serc! Jeszcze dwa miesiące temu doradzałyście mi ponieważ bhcg nie przyrastało jak powinno, poroniłam 16 stycznia samositnie... dostałam po poronieniu jedną miesiączkę i znów jestem w ciąży! 😊 trzymajcie kciuki i dla Wszystkich powodzebia w zobaczeniu dwóch kresek, nie traccie nadziei🙂
Trzymam kciuki🙂i gratuluję
 
reklama
Poprzednio w dzien miesiączki bhcg 38, a progesteron 14, teraz w dzień miesiączki bhcg 130,5 a progesteron 23. Oby to zwiastowało powodzenie. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie i pozdrawiam!❤
 
Do góry