reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale tu dziś cisza.... jak makiem zasiał :) Przygotowania do świąt zapewne idą pełną parą!!!

Kochane dziewczyny!!! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składam wam najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich Wam osób. A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę również dużo zdrowia i szczęścia. Aby ten nowy rok był lepszy niż ten, który właśnie przemija.
STARACZKOM - aby udało wam się jak najszybciej zafasolkować.
CIĘŻARÓWKOM - aby bezpiecznie dotrwały do końca.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Nowe Dziewczyny , ogromnie mi przykro, że tu trafiłyści z wiadomych przyczyn. Nie umiem teraz znaleźć słów pocieszenia, ale trzeba wierzyc, że będzie lepiej.
Byłam wczoraj u lekarza i jest wszystko dobrze, łyżeczkowanie było bez powikłań, zrobił je delikatnie i za 2 miesiące możemy znów próbować. Nie musze już przychodzić na kontrolę, no chyba żeby coś się działo. Mam przyjść wkrótce, już w ciąży :) Ten rozdział mogę zamknąć, ostatecznie po pierwszej @. Teraz próbuję się otrząsnąć psychicznie. Do tej pory byłam kłębkiem nerwów, jeszcze te problemy z poronieniem, dopiero teraz puszczają mi nerwy i mam potworną huśtawkę - raz ryczę, zaraz normalnie rozmawiam, albo zamyslam się. Minie, musi minąć. Boję sie tylko tych świąt. Chcę zakończyć ten rok i zacząć od nowa.
Jedziemy po choinkę, nawet nie mam ochoty jej ubierać. Nie mam żadnych zakupów, zrobionych porządków. Nie mam na to siły.
Ale wiem, że z dnia na dzień będzie lepiej.
 
Malgonia 1- wiemy dobrze co czujesz, ja tez poroniłam 02.12 mojego 3 aniołka- i na swieta zero ochoty i zapału, ale trzeba życ dalej i nie podawać się bo czasu nei cofniemy a na niektóre rzeczy nei mam wpływu. Boli serec i bedzie boałało juz chyba całe zycie...... ale dla przyszłych naszych dzieciątek bedziemy walczyc !!!!! TAKI MAMY ZAMIAR ;-)

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANE ;-)
 
Kochane jako że jestem straszliwie zalatana przygotowaniami wpadam na chwilkę chcąc życzyć Wam przede wszystkim spokoju na te Święta!! Dla tych z Was u których rana po poronieniu jest bardzo świeża życzę ukojenia w ramionach potrafiących nas zrozumieć najbliższych, dla starających się Cudu największego w swoim rodzaju- zdrowej, bezproblemowej ciąży, dla brzuchatek nie mieszczenia się w ulubione dzinsy, ale oczywiście nie za sprawą świątecznego zarełka :tak:

PO PROSTU- ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, PEŁNYCH NADZIEI NA LEPSZE JUTRO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!! ;-)

życzenia.jpg
 
pandora, arla- witajcie,
[*] dla waszych aniołków

pandora- myślę, że dobrze by było gdybyś poszła do lekarza, bierzesz jakieś leki na podtrzymanie? duphaston i luteina na pewno by się pomogły

malgonia- tulę cię mocno
 
witajcie kochane.*** dla nowych aniokowych mam.

Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

kochane...wy wiecie czego wam zycze...

staraczki-oby starania szybko sie zakonczyly i zebyscie mogly pod serduszkami nosic nowe zycie.
zafasolkowane-aby ciaze byly bezproblemowe,a porody przebiegły szybciutko
aniokowe mamy-zebyscie mialy sile podniesc sie z tragedii jakie was spotkaly i dojrzec swiatelko w tunelu
swierze mamusie-zeby wasze pociechy kazdego dnia dawaly wam maksimum radosci.

my juz prawie posprzatane mamy.jeszcze kilka przygotowan.Alicja daje znac,ze istnieje wiec dłuzej wszystko trwa,ale jak zawiesilismy ozdoby w oknie i zaswiecilismy choinke to mała rozesmiala sie dookola i teraz jej ulubionym obrazkiem jest swiecaca choinka w oknie do ktorej gaworzy i sie smieje.

pozdrawiam
 
reklama
Do góry