reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witam pierwszy dzień po stracie mojego Aniołka w pracy myślałam ze będzie gorzej ale dałam rade najgorsze jest to uśmiechanie się nawet jeśli nie masz na to ochoty.
A tak z innej beczki ciesze się ze się tu znalazłam jesteście naprawdę silne podziwiam was
 
poroniona, współczuję, mi się pojawiały afty na raz w 30 miejscach w przerwie pomiędzi seriami chemioterapii, nic nie mogłam jesc. Przetestowałam tysiące maści, żeli, kremów, tabletek.. nic nie pomagało, może trochę gencjana..
jedyne po czym mi przechodziły to kolejna dawka chemii

nie stosowałabym kremów antybakteryjnych, bo to przeciez nie bakterie tylko grzybki
zeby nie zaszkodzic ciąży najlepiej byłoby wyczytać w necie co się na afty stosuje u niemowlaczków, bo to się u nich częso zdarza
Ja mialam tez masc Daktarin na afty dla dzieci (o smaku pomaranczowym zresztą) moze tobie pomoże
Emy u nas dla niemowlaków stosuje się Apfin ,a jak to nie działa to Nystatynę do pędzlowania buzi.
Na mnie to nie działało ,a Meridol tak.
Odkąd go stosuję to nie mam żadnych problemów z dziąsłami ,ani aft,ani stanów zapalnych ,a uwierz mi ,że jedne schodziły i następne się pokazywały bez przerwy.
Z mojego doświadczenia wynika,że jak buzia odkażona Meridolem to i grzybki się nie namnażają.Maluszki mają zwykle afty od mleka i je ściera pieluszką na Apftin,więc może tak jeszcze spróbować ,ale ostrzegam to mało przyjemny zabieg...:baffled::baffled::baffled:

skąd ja te pytania znam, pod tym co napisałaś podpisuję się rękoma i nogami, za niedługo wesele mojej siostry i oczywiście padnie znowu wiele pytan w tym stylu i zastanawiam sie co robic... nie każdy wie... a jak odpowiem komus wrednie - zaczna plotkowac pewnie a nie chcę żeby to był "temat dnia"

już zaczynają dopytywać, nie ukrywam że przez te ponad pół roku jakie spędziłam w domu stanowczo zaszkodziło mojej talii - i widze że sie ludzie wpatruja, doszukują, ci bardziej bezpośredni typu moja babcia pytaja wprost czy jestem w ciąży... eh

siekierka mała cudna i jescze raz gratulacja i zyczonka duzo zdrówka i uśmiechu dla ciebie i kruszynki :D

ilona && :D

widze że fotoski kotów znów na tapecie hehe
pokaże wam moja kicię z ostatniej "bramy" niestety jak sie rozbudziła to nam zwiała i za żadne skarby świata nie chciała uczestniczyć w naszych wygłupach :D:

a ja tym razem za diobła sie przebrałam - to już była ostatnia brama w sąsiedztwie w tym roku :D dzieci sie mnie bały
super diablica z Ciebie.:-D:-D:-D:-D:-D

U mnie kolejna burza przeszła.
Boże jak mój mały się burzy boi.
Z każdą burzą jest coraz gorzej.
Dziś się cały trząsł biedulek jak tylko prąd wyłączyli.
Nie pomagało odwracanie uwagi,układanie puzzli...Jeden wielki płacz i histeria ...
W końcu się uspokoił jak Darek mu obiecał ,że jak da radę tę burzę grzecznie przesiedzieć to agregat prągotwórczy kupimy :szok::szok::szok:
Tłumaczył mu jak to będzie fajnie,że będą bajki i światło w salonie i u niego w pokoju.
Mały się uspokoił ,burza pierwsza przeszła ,włączyli światło i Kuba kazał tacie po agregat jechać :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ale po dzisiejszym napadzie paniki wiem,że ten agregat to niestety konieczność. Przy Kubusia spektrum autystycznym bez tego sprzętu długo nie damy rady.:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
heloł :-)
się wtrące w sprawie płynu i pasty Meridol - stomatolog zaklecił to mężowi na krawiace dziąsła i jednocześnie ostrzegł, ze długoterminowe używanie tych preparatów może przebarwiać zęby. na dziąsła trochę pomogło ale i zeby przebarwiło. takie szare się zrobiły. używał tej pasty&płynu ok 2 m-cy
 
HEEEEEJ !!!!!!!!
oooooo Ja dziś pierwsza ????????????:szok::szok:

Zła jestem bo karta sim mi sie zepsuła chyba bo nie mam od rana zasięgu( heyah) a karta niedawno kupiona !!!!!!!! i co teraz ??????:( bede musiała kupić starter i zadzwonić i opitolić bo przeciez kasa na koncie jest i co ma mi przepaść????? wrrrrrr......!!!!!!!!!!!!!!!
Ale i tak mi to nie jest w stanie popsuć do konca humorku;) temperatura trzyma sie na wysokim poziomie wiec jest nadzieja ze moje przypuszczenia sie sprawdzą :) oczywiśćie Ja głupia pomyslałam nad testem dziś ale gdzie 5 dni przed @ :confused2: wiec spokojnie czekam,ale mysle ze w poniedziałek zatestuje !!!!
W sumie mogłabym isc na bete dziś ale wytrzymam i poczekam :))))))

Ma ktoś nr w HEYAH i tez może nie ma zasięgu????? Bo moze cos heyah popierniczyła i to nie wina mojej karty !!!!!!!!!!!
 
Kochane, mocne postanowienie z wczoraj, zacisnac zeby i robic swoje. a jak sie jasnie panu nie podoba, to niech sam mnie zwolni, da odprawe itd, a ja w tym czasie po cichutku bede szukala innej pracy. Nie dam mu tej satysfakcji i tyle. Wczoraj czepial sie juz wszystkich jak leci, nie tylko mnie, wiec jestem dzielna.

Milego dnia dla wszystkich.
 
Witajcie kobitki:))))))) Jaki wczoraj dzień mi i Igusiowi urządził mój małżonek....rano wstaliśmy,a on hasło,że nie idzie do pracy tylko porywa Nas w świat...pojechaliśmy doparku miniatur w Inwaldzie obok Wadowic,było bosko. Wkleje później zdjęcia. Jest to jeden z najfajniejszych parków w Polsce i Europie,mnóstwo atrakcji i co roku jest to coraz większe. Następnie pojechaliśmy na obid do karczmy Rzym w Suchej Beskidzkiej, to miasto w którym zaczęła się nasza miłość:-) A na koniec do teściów i sruuu do basenu. Padliśmy wieczorem jaktruśki do spania, a mieliśmy w planach jeszcze jakieś bara bara;-) Upał straszny,ale było ekstra.
IZW z Ciebie to bardzo apetyczna,zeby nie napisać sexy diablica
ILONKO kciuki zaciśniętę&&&&&&&&&&&&&&&& oby się udało
OLUSIU trzymaj się babeczko, rób co do Ciebie należy i olej tego bufona i jego chore ambicje....
Buziaki dla Wszystkich i życzę miłego dnia,my dzisiaj uciekamy do teściów na basen:***
 
Witam wszytskich z najcieplejszego miejsca polski czyli z połudnowego - zachodu
:-) dzis temperatura juz przegina na maksa jest goraco a tu trzeba siedziec w pracy :-(bez kilmatyzacji:-( a jeszcze czuje sie tak jaby @ sie rozkrecala kurde juz 2 dni po terminie i moze dzis przyjdzie plamienia dalej sa dzis to nawet czerwony śluz był:-(ehh coż bede próbować w kolejnym cyklu tylko niech ta @ juz sie pojawi na calego, dziewczyny czy nie znacie złotego środka żeby mieć fasolke? wy wiecie wszystko wspomożcie koleżankę;-)
 
Dzieńdoberek,

dziewczyny mam pytanie, dzisiaj na porannym sikańcu - teście owulacyjnym pojawił mi się wynik pozytywny. Generalnie wynika z intrukcji, że owulacja od momentu pozytywnego wyniku powinna się pojawić w ciągu 24-36 godzin. Mój oblubieniec wraca do domu w niedziele wieczorem, czy będzie jeszcze szansa? 36 godzin to będzie jutro wieczorem, a ewentualne seksy będą dopiero 24godziny później...
 
reklama
heloł :-)
się wtrące w sprawie płynu i pasty Meridol - stomatolog zaklecił to mężowi na krawiace dziąsła i jednocześnie ostrzegł, ze długoterminowe używanie tych preparatów może przebarwiać zęby. na dziąsła trochę pomogło ale i zeby przebarwiło. takie szare się zrobiły. używał tej pasty&płynu ok 2 m-cy
No coś TY pierwsze słyszę ,że Meridol przebarwia :szok::szok::szok::szok:
Ja stosuję od ponad 2 lat na stałe i pastę i płyn ,mam z natury żółtą kość i nic jakoś koloru nie zmienia .:eek::eek::eek:
Kurcze to nawet w tej kwestii wyjątkowa jestem :-D:-D:-D:-D

HEEEEEJ !!!!!!!!
oooooo Ja dziś pierwsza ????????????:szok::szok:

Zła jestem bo karta sim mi sie zepsuła chyba bo nie mam od rana zasięgu( heyah) a karta niedawno kupiona !!!!!!!! i co teraz ??????:( bede musiała kupić starter i zadzwonić i opitolić bo przeciez kasa na koncie jest i co ma mi przepaść????? wrrrrrr......!!!!!!!!!!!!!!!
Ale i tak mi to nie jest w stanie popsuć do konca humorku;) temperatura trzyma sie na wysokim poziomie wiec jest nadzieja ze moje przypuszczenia sie sprawdzą :) oczywiśćie Ja głupia pomyslałam nad testem dziś ale gdzie 5 dni przed @ :confused2: wiec spokojnie czekam,ale mysle ze w poniedziałek zatestuje !!!!
W sumie mogłabym isc na bete dziś ale wytrzymam i poczekam :))))))

Ma ktoś nr w HEYAH i tez może nie ma zasięgu????? Bo moze cos heyah popierniczyła i to nie wina mojej karty !!!!!!!!!!!
trzymak kciuki

Kochane, mocne postanowienie z wczoraj, zacisnac zeby i robic swoje. a jak sie jasnie panu nie podoba, to niech sam mnie zwolni, da odprawe itd, a ja w tym czasie po cichutku bede szukala innej pracy. Nie dam mu tej satysfakcji i tyle. Wczoraj czepial sie juz wszystkich jak leci, nie tylko mnie, wiec jestem dzielna.

Milego dnia dla wszystkich.
SUPER POSTAWA !!!!! I TAK MA BYĆ !!!!!

Witajcie kobitki:))))))) Jaki wczoraj dzień mi i Igusiowi urządził mój małżonek....rano wstaliśmy,a on hasło,że nie idzie do pracy tylko porywa Nas w świat...pojechaliśmy doparku miniatur w Inwaldzie obok Wadowic,było bosko. Wkleje później zdjęcia. Jest to jeden z najfajniejszych parków w Polsce i Europie,mnóstwo atrakcji i co roku jest to coraz większe. Następnie pojechaliśmy na obid do karczmy Rzym w Suchej Beskidzkiej, to miasto w którym zaczęła się nasza miłość:-) A na koniec do teściów i sruuu do basenu. Padliśmy wieczorem jaktruśki do spania, a mieliśmy w planach jeszcze jakieś bara bara;-) Upał straszny,ale było ekstra.
IZW z Ciebie to bardzo apetyczna,zeby nie napisać sexy diablica
ILONKO kciuki zaciśniętę&&&&&&&&&&&&&&&& oby się udało
OLUSIU trzymaj się babeczko, rób co do Ciebie należy i olej tego bufona i jego chore ambicje....
Buziaki dla Wszystkich i życzę miłego dnia,my dzisiaj uciekamy do teściów na basen:***
Super dzień mieliście.:tak::tak:
Witam się piątkowo.
Wczoraj zawitała mega burza i oczywiście prądu zabrakło.
Pół nocy waliło i trzaskało,znowu podtopienia u nas....:baffled::baffled::baffled::baffled:

http://www.se.pl/wydarzenia/warszaw...owala-dwa-pasy-w-strone-zoliborza_202031.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry