reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As to nie ciekawie jednym słowem :(
V-jolka - jakbys cos znalazła to pamiętaj tez o mnie, ale z tego co słyszałam wszystkie te prace to OSZUSTWO !!!!!!!!!!!! kazą kase wpłacać a i tak materiałów nie przysyłają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moja mam sie juz kiedys tak nacieła !!!!!!!! Chciała sobie w wolnych chwilach po pracy dorobić to straciła tylko na tym 100zł !!!!!

Ale ja jestem SENNA - szok :szok::szok: chyba trzeba sie położyc , póki dziecko śpi !!!!!!!!! wstyd w dzien sie kłaść ale mnie juz zmogło,,,,,,, no chyba jak na 3 tydzien to objaw ciążowy haha :) ale mi sie żarty trzymają !!!!!!
 
reklama
Aga_cina, wolno. Tak generalnie to wolno, ale ja sobie pewne rzeczy odstawiam ze wzgl. na samorosnaca dupe. Ma rosnac bulwa, a tu z przodu rosnie bulwa, a z tylu rownie okazala przeciwwaga i tylko czekac jak kregoslup zlozy wymowienie, a zaraz za nim podaza kolana. Poza tym strasza mnie cukrzyca ciazowa, wiec mam zamiar im udowodnic, ze nic z tego.:tak: Wrzucilam sobie ograniczenia dla diabetykow, czyli wszystko co tlusciejsze na bok i wszystko co ma wyzszy indeks glikemiczny rowniez na bok. No i melon jest wlasnie w tej drugiej grupie. Owszem zezarlam.:zawstydzona/y: No, lubie melony, ale jak ja sie rozjade na boki to dziecku tez nie bedzie dobrze.
As, o kurcze... Poki woda w garazu to jeszcze jakos mozna zyc. W ubieglym roku, w maju, wialam z motorem z garazu i parkowalam go... pod drzwiami mieszkania. Piwnice tez wynosilam do mieszkania bo woda weszla... Byle Wam do domu nie weszlo...
 
IZW- niezła z Ciebie diablica;-)
As- to faktycznie przerąbane macie z tymi burzami i opadami , a u nas ani kropli nie chce skapnąć gorączka taka ,że co dzień wyprowadzam auto z parkingu pod wiadukt bo potem gorąco w nim ,że szok.
Kłaczek- a wiesz ,że ja nigdy nie jadłam melona:sorry:właśnie to sobie uświadomiłam chyba spróbuje , chociaż ja też rosne, odkąd wyszłam ze szpitala i biorę psychotrop to utyłam 12kg z 58 zrobiło się 70kg:szok:i ciągle rośnie teraz na wizycie idę sie podpytać o zmianę leków bo się mnie już ludzie pytają czy w ciąży jestem tak mnie wybrzuszyło ,a przed chorobą mogłam jeść co chciałam ,a i tak szczupła byłam.
Olusia- nie przejmuj się tym pacanem jak mu tak przeszkadza to niech zrobi tak jak pisałaś ,a nie się czepia.

ja dziś się lenie tata wyjechał na wieś reszta w pracy obiadek już gotowy tylko ja jak ten leń siedze w domu znalazłam ostatnio oferte pracy do roznoszenia gazetek z supermarketu i wiecie co?! trzeba mieć własne auto tankować je ,a płacą 150zł na miesiąc praca co środe wydaje mi się ,że troche przegięcie mogliby więcej grosza żucić i zrezygnowałam z tej oferty.Ogólnie nic w tym naszym zadupiu nie ma dla kobiet pracy tylko spawacze śluzarze lekarze malarze cały pup zawalony ofertami pracy dla panów żebym się tak znała na malowaniu to może bym się załapała:-D

witam i pozdrawiam wszystkie kobietki
 
Witam Babeczki!

Magda_79, rzeczywiście, to niesamowite znać datę przyjścia swojego dzieciulka na świat, ale strach jest niesamowity...:-( I czas sie tak mocno wlecze :confused2:. Żeby nie myśleć za dużo wzięłam się za sprzątanie tarasu i lodówki i czas mi zlecial do tej pory. Teraz gotuję obiadek:-D Jutro zaplanowałam sobie odświeżenie wszystkich kątów w domu, a w niedzielę mam zamiar spędzić miły czas z mężem ;-):-). To będzie nasz ostatni dzień we dwójkę :laugh2: i mam nadzieję, że nic się nie wydarzy, że nie będzie miał pilnego wezwania.... Dzięki za kciuki!;-)

Całuję Was wszystkie z całego serducha!:-D
 
Lina- to widzę ,że weekend masz już zaplanowany super:tak:
u mnie też jutro sprzątanie wszystkich kątów jak co sobotę , a potem pewnie wyjazd na wieś do teściów, mamy to szczęście ,że teściowie mieszkają pod samym lasem co sprzyja rekreacji można trochę pobiegać na świeżym powietrzu czy wybrać się na przejażdżkę rowerową, a że z teściową się raczej kiepsko dogaduję to pójdę w teren.
Życzę Wam miłego weekendu:)
 
Jankesowa- witaj :-)już duży chłopak z Tego Twojego szkraba, a ja ciągle tkwie w miejscu i czekam na zielone światełko , już bym wolała próbować ,ale zdrowie najpierw muszę podreperować, pozdrowionka ucałuj małego od e-ciotek.
 
Dzieki Kochane za cieple slowa. Tak, bede dzielna. I to ze wszystkich sil. Wszytkie wydarzeni mnie nie zlamaly, to i to przetrwam. Aniolki musza miec dzielna mamusie:)

A co dzisiaj? Godzina 16:55, cytuje: mieliscie ciezki tydzien, to idzcie wczesniej do domu. A jakie moje standardowe godziny pracy? 9-17. Smiech na sali. Ale to nic, dzisiaj jest piatek i moj kochany mezus wraca z migracji po dlugich 4 miesiacach;)

Buzka Kochane Kobitki.
 
reklama
Czesc.
Chciałam tylko pozdrowić wszystkie dzielne kobiety!Nie pisze bo u mnie nic się nie dzieje w kierunku planów,starania sie itp.a to jak by nie bylo forum ciazowe:) Buziaki.
 
Do góry