reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Asia, bez stresu - to moje 6 dziecko, wiec po pierwsze czuje wczesniej niz pierwiastki, po drugie odrozniam juz nawet te slabiutkie, pierwsze ruchy. Ty mozesz jeszcze nie byc pewna czy to dziec, czy perystaltyka jelit i to czasem trwa tygodniami zanim sie mama upewni ze to dzieciatko kopie.
Kahaka, w terminie @ czasem zdarzaja sie plamienia, a nawet krwawienie. Na wszelki wypadek oszczedzaj sie, polez, oczywiscie zadnego seksu w tych dniach. Generalnie czasem gin ostrzega, zwlaszcza kobiety po przejsciach, zeby w terminach @@ powstrzymac sie od seksu bo ciaza jest w tym czasie bardziej podatna, a orgazm matki + inwazja nasienia, moga jej zaszkodzic.
V_jolka, wez sie zdecyduj! Albo kitki, albo siusiak! No, chyba ze kitki kolo siusiaka...:eek:

A ja mam coraz lepsza jazde z moja "praca". Dzis wymyslila plan. Jak zwykle szlysmy do nas na chwile zeby sie pobawic z kotami (10 minut spacerkiem), powiedzialam jej ze Rajmund jeszcze nie wrocil z pracy bo mial nocna zmiane, wic go w domu nie ma. Wymyslila, ze zrobimy mu kanapki i herbatke, bo po pracy przyda mu sie ciepla herbatka (pieciolatka z takimi pomyslami??), a potem sie schowamy i jak bedzie jadl to wyskoczymy i... rzucimy w niego pluszakami. Janiepierdykam...:-D Tez dzis... Wracamy z placu zabaw, na chodniku jakis tegi, na metala zrobiony jegomosc gada z listonoszem. Wycofal sie do kraweznika, robiac nam przejscie miedzy soba a rozmowca. Kiedy mijalysmy ich, mala popatrzyla w gore i... "Jaka fioletowa broda!" Facet mial "kozia brodke" strzelona na ostry fiolet. Anglik. Sadzac po smiechu jakim wybuchneli obydwaj, zrozumial...
Klocimy sie. Jej sie nie podoba balonik, ja twierdze ze ladny. W koncu pytam czemu sie ze mna kloci. "Bo lubie.":-D Wrocil do domu kolega jej rodzicow, ktory z nimi mieszka, cos tam zaczelismy gadac... Mala probowala zmieniac temat, a kiedy sie nie udawalo: "Ze mna rozmawiaj, jestes MOJA niania." Bardzo pilnuje zebym sie nia zajmowala na wylacznosc. No i swietne historie opowiada - moglaby pisac bajki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ilonko:) czytaj uważniej:p
słoneczko moja mama idzie do szpitala, a nie ja:(
ale najchętniej i ja bym poszła.... boli brzuch, boli pęcherz... dość!! ani faragin mi nie pomógł, ani antybiotyk!!
 
dziękuje Wam wszystkim za pamięć o mnie:)wzruszyłam się
Kłaczku- to już 16tc wow
V-jola - twój suwaczek też mknie do przodu super
Ilona- nie przejmuj się tą babą kit z nią wygaduje głupoty a raczej wypisuje.
Też jestem zdania dziewczynki ,że kiedyś na ten szczyt górki dotrę i będe sie śmiała ,że tak marudziłam, tylko jeszcze mnie dręczy ta tarczyca lekarz mi nic nie powiedział ,czy badać jeszcze ten poziom tsh czy już nie i w sumie nie wiem co mam robić łykam leki i tyle, mój ginek na chorobowym podobno ma nowotwór , a ja tak ufam temu lekarzowi i bardzo bym chciała żeby prowadził moją ciąże.
 
Ilonko Ja pierdziele ,przepraszam, źle przeczytałam i pierdziele głupoty jak potłuczona :szok:
kłaczek ale masz wesołk z niuńką ,taka mała mądralińska z niej :):-D ale pomysły i teksy ma przednie :tak:hihihi ,
kobietka buźka :*
 
klaczku zebyś wiedziala w zeszłym tygodniu najadłam sie lecza z kabaczkiem i potem wieczorem myślałam ze dostane skrętu kiszek tak mi sie mieszało w brzuchu, powiedzialam mamie a ona powiedziala ze pewnie ruchy dziecka a nie skret kiszek. ale teraz jakos ustalo, a moze sa delikatniejsze ze nie czuje??!! sama nie wiem.
ilona24 Mówie ze mam Kajtusia w brzuchu, ale w głebi duszy chcialabym dziewczynkę :-)
 
Asia ale skoro mówisz Kajtuś to pewnie ten Kajtuś zostanie :D
Mnie też sie marzy córa, tzn w obecnej sytuacji to nie wazne co byle by zdrowe ale tak jak TY w głebi duszy marzy mi sie ta córeczka i juz - nic na to nie poradzę :D
 
Kobietko, no 16 tygodni juz. I w poniedzialek mam wizyte u poloznej - ciekawe co wymysli... Fajowo jest - male rosnie, czlowiek sie cieszy.
Oj, ilona... Tylko odstapic na krok sie nie da, nawet jak na muszli siedzi to trzeba stac obok bo ona wtedy najwiecej ma do powiedzenia.:-D Jak pisalam - pilnuje zeby byc tylko dla niej. Ano, w koncu od tego jestem. Pierwszego dnia nie chciala mnie puscic do domu, drugiego to samo, dzis zapowiedziala ze jutro mam do niej przyjsc na herbatke - chyba jej odpowiada nasza wspolpraca.
Asia, no o to mi szlo - na poczatku czlowiek ma problem z decyzja czy to pierdy po flaczkach jezdza czy to dzieciatko sie wierci. Pierdy skretem kiszek nie groza, juz raczej awaria odziezy.:-D
 
znalazłam taki artykuł na necie ( przypadkiem oczwyście hehe )
Po poronieniu lepiej szybko zajść w ciążę
jakoś tak podbudował mnie,bo powiem szczerze juz wczoraj mialam w głowie aby czekać do początku nastepnego roku jednak zeby potem nie było ze np po 3-4 miesiącach za szybko czy coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale skoro jak by było wszystko ok to nie trzeba tych 6 miesięcy czekać :-D Ja to muszę miec wszystko czarno na białym aby doszło tak dosadnie do mnie :)
 
cześć Wam laski moje :)

ilonko24 no i jaką decyzje podjęłaś??? Teraz czy czekasz??? Ja też tęsknię za moim mężem już miesiąc minoł jak go nie widziałam ehhh :(

kłaczku kochana masz niezły ubaw i dobrze endorfiny się wydzielają i dzieciątku pewnie też się udziela szczesliwa mama i szczęsliwa dzidzia:):) A Rajmund widzę myśli już o następnym potomstwie:tak:

kahaka chociaż zadzwon do gin będziesz spokojniejsza i leż!!!

vjolka :-D:-D

ilonko 1990 zdrówka dla mamy i spokoju ducha w stosunku do teściowej kup jej prezent złośliwy:-p:zawstydzona/y: może wspólnie z dziewczynami cos wymyślimy??? hihihih

asiu powiedź Kajtusiowi że mamusia prosi aby dał kopniaka:-) może wtedy???;-)

kobietko kochana nasza dobrze że już jesteś martwiłyśmy się TU o Ciebie!!! Kurczę przykre że twój gin choruje może za dwa lata i Tobie i Jemu już zdrówko wróci do normy :) &&&& Będziemy Tu z Tobą :)

Dziewuszki która z Was zna jakiegos dobrego gin z Warszawy??? na wątku o cukrzycy dziewczyna nie może znaleść dobrego ginekologa?? POwiedziałam że sie moich ekspertek popytam??:-D A ja wczoraj w sklepie zasłabłam szok nic nie widziałam ani nic nie słyszałam przez chwilę i zrobiłam się cała mokra usiadłam na ladzie w mięsnym:zawstydzona/y: i dopiero jak mi przeszło powiedziałam o sprzedawczyni co się ze mną działo pewnie za idiotkę mnie wzięła kasę jej zablokowałam jedną ale miała drugą:rofl2::eek: Nie wiem czy to moje dziecię czy cukrzyca, U mnie na całego zaczoł się remont Kacpra pokoju ah jak się cieszę najbradziej chyba z jego własnie pokoju:-) narazie dziura w podłodze widać piwnicę bo od nowa podłogę muszę robić potem ściany sufit chcę grafiti mu walnąć na jednej ścianie z jego ulubionymi bohaterami mam nadzieję że wyjdzie i że w końcu będzie spał sam w swoim pokoju bo śpi ze mną:zawstydzona/y:
Buziaki kochane
 
reklama
EwelinaK, jeszcze sie jedno nie urodzilo, a on juz o nastepnym mysli?? Inna rzecz, ze w naszym ukladzie to jesli w ogole nastepne, to zaraz po tym. Nie bedzie na co czekac.
 
Do góry