reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej miałam iść do lekarza 2 lutego ale dziś zauważyłam różowe plamki zadzwoniłam do ginki i umówłiam sie na spotkanie. Bardzo mnie bolał brzuch no i myśl ze bedzie po :( Pojechałam mówię jej o dolegliwościach i o tym że plamki a ona do mnie że to normalny okres (24 dni temu miałam jeden i przez te kilka tyg cały czas bolą mnie piersi i są jak bańki) Jestem w szoku nie wiem co mam myśleć. Powiedziała mi że jeśli krwawienie bedzie dłuższe niż tydzień mam ssię zgłosic spowrotem do niej. RATUNKU!!! Co ja mam zrobić teraz?? komu wierzyć??? Mojemu organizmowi czy gince??
 
reklama
Marta, miałam tak samo, pytanie, kiedy miałaś planowany termin @?
Też dostałam również różowych plamień, a na drugi dzień okres normalnie, mimo że dzień i dwa dni wcześniej robiłam testy, które wyszły pozytywnie.
Przykro mi, że Ci to piszę, ale tak w moim przypadku się skończyło, biochemiczną. Jednak wiedz, że to nie koniec. Zapytaj się ginki czy może jakieś badania zrobić i jeśli wszystko będzie ok, to kiedy możecie się znowu starać.
Radzę poczekać jeden, dwa dni zobaczyć czy nie przyjdzie to właściwe krwawienie. Jeśli nie to szybko dzwoń do gina.
 
tak i były dwie kreseczki pza tym pierwszy raz w życiu tak długo bolą mnie piersi nigdy wcześniej nawet przy okresie zwykłym tego nie miałam a najgorze było to że miałam nudnosci zawroty jak szybko sie podnosiłam i ostatnio podjadałam w nocy bo taka głodna byłam. A to jadłam kromka chleba posmarowana duża ilościa smalcu z cebulką (mniam ) na to kromka chleba i na to marmolada potem dwie paczki chipsów sałatka z groszkiem i majonezem i woda gazowana :) a pani doktor normalnie mnie wysmiała jak powiedziałam jej od kiedy mam takie dolegliwości potem stwierdziła ze może moj organizm coś widzi ale tego w rzeczywistosci nie ma ( normalnie urojona ciąża jak u suczki --pomyslałam sobie)
 
tak i były dwie kreseczki pza tym pierwszy raz w życiu tak długo bolą mnie piersi nigdy wcześniej nawet przy okresie zwykłym tego nie miałam a najgorze było to że miałam nudnosci zawroty jak szybko sie podnosiłam i ostatnio podjadałam w nocy bo taka głodna byłam. A to jadłam kromka chleba posmarowana duża ilościa smalcu z cebulką (mniam ) na to kromka chleba i na to marmolada potem dwie paczki chipsów sałatka z groszkiem i majonezem i woda gazowana :) a pani doktor normalnie mnie wysmiała jak powiedziałam jej od kiedy mam takie dolegliwości potem stwierdziła ze może moj organizm coś widzi ale tego w rzeczywistosci nie ma ( normalnie urojona ciąża jak u suczki --pomyslałam sobie)
Marta jedno zdanie - zmień ginkę, bo ta chyba poważnie nie podchodzi do swojego zawodu.
 
Marta, wyluz - urojone ciąże trafiają się i ludziom, więc nawet jeśli ginka użyła takiego określenia to absolutnie nie jest porównaniem do suczki czy kotki. Choć sugeruje histerię, co miłe nie jest. Możesz mieć ciążę biochemiczną - to się zdarza często, czasem nawet nie zauważamy że coś takiego było - po prostu nie zagnieżdża się tylko "spływa" z @. Czasem jednak @ się opóźnia na tyle, ze to zauważamy - "dobrodziejstwo" testów i szybkiego wykrywania, w tym przypadku przeciwko nam. Zmieniłabym gina - tej już nie lubię.
Inna sprawa, na "dzikie smaki" to jeszcze za wcześnie by było - pojawiają się zwykle później, ale ból piersi jak najbardziej...
 
podobno to jedna z najlepszych w Malborku ale niedługo jade w mazowieckie to pójde do tego który pomógł mi wcześniej i sie go zapytam o wszystko no i wizyta sporo tansza :)) i lepsze podejscie ma. Bo kiedy jechałam do niego w wakacje (po drodze zaczęło sie poronienie) był ze mna cały czas w kontakcie uspokajał mnie a jechaliśmy 3 godziny to naprawde dobry człowiek i on wypatrzył normalną ciąże choć inni tywierdzili że pozamaciczna:)
 
Marta, dokładnie zgadzam się z kłaczkiem. Więc jeśli masz możliwość powrotu do dawnego gina to tak jak najprędzej zrób. Ta obecna jeszcze trochę a zrobiłaby coś na Twoją niekorzyść i byś tylko przez nią płakała.
 
do siebie jade dopiero 11 lutego na weekend i znowu tutaj wracam ale dziękuję WAM że jesteście tutaj i że jest taka strona gdzie można sie wygadać :-) ale wiecie co normalnie piersi mnie jescze bolą ale przy tamtych poronieniach odrazu jak tylko zaczęłam krwawić to przestawały. Może być tak że nic mogła nie wykryć??? a to niby normalny okres po 24 dniach o poprzedniego???
 
reklama
do siebie jade dopiero 11 lutego na weekend i znowu tutaj wracam ale dziękuję WAM że jesteście tutaj i że jest taka strona gdzie można sie wygadać :-) ale wiecie co normalnie piersi mnie jescze bolą ale przy tamtych poronieniach odrazu jak tylko zaczęłam krwawić to przestawały. Może być tak że nic mogła nie wykryć??? a to niby normalny okres po 24 dniach o poprzedniego???
Może być normalny okres po 24 dniach od ostatniego. Po prostu cykl się skrócił. Następny może być dłuższy albo normalny jak miałaś.
Na razie się kochana nie denerwuj, ochłoń i ze spokojem odczekaj do tamtego gina.
 
Do góry