reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
agniesiar gratuluje !!!!!!!!!!!!!! bedzie dobrze musi byc !!
wysylaj fluidki to i my niedlygo bedziemy sie cieszyc....

a u mnie w domu poruszenie bo sunia dostala cieczki a planujemy ja dopuszczac :D:D wiec jak dobrze pojdzie to na swieta bedziemy miec szczeniaki :D:D
spokojnej nocy zycze....
 
Agniesiar trzymaj sie kochana bedzie napewno dobrze trzymam kciuki .

ja 11 ide do lekarza zobaczyc czy wszystko jest dobrze @ była wiec raczej tak. nie moge sie doczekac aby znów zacząc działanie :tak:zreszta mój P także:-D bardzo chce zobaczyc znów te 2 kreseczki i czuc tą dodatkowa siłe jaką daje maleństo czekam cierpliwie na jego powrót odliczam dni może zrobimy sobie prezent na moje urodzinki oczywiscie jesli wyniki badan beda ok . Jestem dobrej mysli wiem że bedzie dobrze i tym razem nam sie uda do samego końca.!!!!!!!!
 
Czesc kobietki. Postanowilam niesmialo do was dolaczyc...13sierpnia mialam lyzeczkowanie jamy macicy. Diagnoza-zasniad groniasty calkowity:( Teraz z niecierpliwoscia czekam na rozpoczecie nowych staranek, choc napewno niepredko to nastapi:( Czy ktoras z was miala to samo? A moze jest ktos, kto to przeszedl i nastepna ciaza byla juz ok?

Bardzo mi przykroi dla twojego Aniołka
[*]
Ja niestety Ci też nie pomoge!!!!!!!!!!!
 
Cześć....
ja podjęłam jeszcze pewne kroki przed starankami.....w poniedziałek o 21.00 mamy wizytę w PROVICIE....u ginka zajmującego się poronieniami nawykowymi....
pomyśleliśmy z Z., że może dobrze by było zasięgnąć opini jeszcze jakiegoś lekarza...bo podejście, że tak się zdarzyło...po raz trzeci....jakoś do mnie do końca nie przemawia....kurcze...nie traci się dzieci bez przyczyny...w to nigdy nie uwierze....

miłego dnia kochane....

Pewnie że pytaj bo to nam najbardziej zależy na tym...Ja też 14-mam wizyte u innego lekarza i zobacze co ona mi powie...Jak będziesz po wizycie to daj znac co ci powiedział
 
Witam skarby - jak rano zobaczyłam wzrost tempki dzień przed @ - to coś mi to przypomniało - no i................ zrobiłam test!!! Nie uwierzyłam oczywiście - bo przecież to nie możliwe, więc pojechaliśmy do Olsztyna na betę i oto wynik:

261,1 jestem w ciąży!!!!!!!!!!

Przynajmniej na razie nie zamierzam się bać - cieszę sie każdym dniem i nie pozwolę nikomu zasiać we mnie strachu - pewnie sie pojawi kiedyś, ale dziś jestem szczęśliwa i głęboko wierzę, ze będzie dobrze!!!!!!!!!
[/QUOTE
Ale super!!!!!!Życze ci spokojnej ciąży.I napewno wszystko będzie dobrze
 
agniesiar wielkie gratulacje!!
trzymam mocno kciuki za wszystkie nowe mamy :) ja mam doła strasznego i nie chce mi się pisać, ale czytam... w nast. tyg. powinnam mieć wynik hist.-pat. zobaczymy.... ehhh....
 
reklama
Do góry