reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kasiu jest chyba o tyle dobrze że moja gwiazda jeszcze nie mówi,więc nie zadaje takich pytań.Ale mimo wszystko jak widzę taką scenkę to łzy same napływają.
 
reklama
szanti ja też zapalam światełko dla twojego aniołka (*)
smutno że musiałyśmy się spotkać w takich okolicznościach ale zostań tu z nami a my pomożemy ci w tych ciężkich chwilach.
 
Tak karolciu,bardzo dobrze zapamiętałaś.W pierwszej ciąży przytyłam 36kg,to bardzo nadwyrężyło mój kręgosłup.Do tego stopnia że nie obyło się bez rehabilitacji.Póki co rozpoczełam leczenie otyłości,a to mnie dyskredytuje jesli chodzi o starania.Ponad to chyba nie dałabym rady psychicznie :(

hmmm...no tak...
....no to moja rada....usmiechaj się kochana do meża, bo Cie kocha, usmiechaj się do dziecka bo Cie potrzebuje....i uśmiechnij sie do Aniołka bo czuwa nad Tobą....i chce juz do Ciebie wrócić...więc moja droga, zostań tu z nami i kibicuj nam a my będziemy wspierały Ciebie, żebyś szybko pozbyła sie zbędnych kilogramów i raz dwa stała się szczęsliwa staraczką....
...a czy takie leczenie otyłości naprawdę tak bardzo wyniszcza organizm, że musisz sobie starania odpuścić?
 
Dziekuje, jest mi strasznie potrzebne wsparcie, zaczynam odchodzic od zmyslow. Jak sobie radzilyscie na poczatku? Ja chcialabym sie gdzies zakopac i przespac te chwile.
 
KORALE ja tez mam problemy z nadwago czy już z otyłością bo + 30 kg ale nie wylkucza mnie to od staranek
jestem na diecie ale takiej że gdybym nawet zafasolkowała to nie zaszkodze dziecku bo po prostu staram sie ograniczyc jedzenie po 18 nie jem słodyczy nie pije gazowanego i spaceruje
waga spada bardzo powoli ale bezpiecznie i nie wyniszcza organizmu
wczesniej w czerwcu bralam meridie i trzymalam ostra diete fakt schudla 4 kg w 5 dni tylko ze czulam sie fatalnie
a przy starankach mozna spalić tyle kalorii
 
dziekuje, jest mi strasznie potrzebne wsparcie, zaczynam odchodzic od zmyslow. Jak sobie radzilyscie na poczatku? Ja chcialabym sie gdzies zakopac i przespac te chwile.
ja byłam tu z dziewczynami one dały mi kopa do tego że z czasem będzie lepiej i były a to naprawdę dużo. Staramy się tu siebie wspierać i piszemy o wszystkim co nas męczy i niepokoi.
 
Owszem.Jestem w tej chwili na farmaceutykach które wykluczają zajście w ciążę,a ja nie chcę wyrządzić mojemu przyszłemu dzieku krzywdy.Nie wiem dlaczego ale wciąż mi się płacze.Mam wspaniałego męża i ogromne w nim wsparcie.A przy mojej córci staram się nie płakać by nie widziała płaczącej mamy,dla dziecka to mógłby być mały szok.
Santi,tak mi przykro. (*)
 
Szanti, Korale zapalam światełka dla Waszych Aniołków
[*]
[*]


Ja również trafiłam tu kilka dni temu, dłuższy czas zastanawiałam się czy to dobry pomysł, ale przyznaję, że słusznie zrobiłam. Wspieramy się nawzajem a to jest na prawdę bardzo ważne. Da się zauważyć, że dziewczyny tutaj są KOCHANE ;-)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za miłe przywitanie i za słowa otuchy.
A jeśli chodzi o starania,to chyba jeszcze nie czas.Tak bardzo boję się że nie jestem w stanie myśleć o kolejnej ciąży.
Witam cię iwonko.
 
Do góry