reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochane ja mam usg o 16.45 a powiem wam szczerze ze od wczoraj kolo 18.00 przestałam wogóle plamic biore leki i leze plackiem bardzo sie boje ale wierze w moje dzieciatkon ze wytrwa
 
reklama
Karola ja też wierzę w Wasze siły.
A ja zupełnie na temat ,ale muszę,bo mnie złość rozsadzi.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja mam dziś doła jakiegoś.
Od 9 trwa zebranie dyrektorów u Burmistrza,więc ważą się losy Kubusiowej klasy integracyjnej i wiadomo nerwy mną szargają.
Jak by mało tego było to wczoraj miałam gości.Była koleżanka z 2 dzieci i ten mały troszkę Kubusiowi przeszkadzał.
Kubuś się denerwował i efekt taki ,że rano mokre łóżko.
To już kolejna taka wpadka Kubusia ostatnimi czasy.
Niestety doszłam do wniosku,że on tak reaguje na stres i nowe sytuacje.
W dzień piszczy i skacze po łózkach by się rozładować a w nocy się moczy.
Kurcze nie wyobrażam sobie co to będzie jak on pójdzie do szkoły.
Tam wszystko dla Niego będzie nowe.Aspergerowcy tego nie rozumieją.
Dla nich to zupełnie inny świat :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jestem przerażona po prostu i już się boję.
Dziewczyny ja wymiękam,siły mnie opuszczają.
Chce mi się ryczeć.
Mam dość:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
To się pożaliłam ,idę poprasować ,albo poleżeć nic mi się nie chce :no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Najlepiej byłoby zniknąć....:sorry2:
 
As- moze pójscie do szkoły spowoduje ze Kubusiowi sie poprawi bedzie mial kolegów do zabawy oswoi sie z rówiesnikami, moze nie bedzie sie tak denerwowal choc czasem dzieci reaguja stresem na nowe miejesce, a nie cieszy sie ze pujdzie do szkoly?
 
Wiesz to nie tak.
Kubuś jest dzieckiem po mega przejściach i niestety ma zespół Aspergera.
On najlepiej sam, w swoim otoczeniu ,przy znanych mu osobach i przy swoim schemacie dnia.
Dla niego szkoła to nowy świat i nauka tego świata od początku.:baffled:
Może również nastąpić regres rozwojowy czego najbardziej się obawiam.
Więcej znajdziesz na moim blogu.
To nie ten wątek na takie rozważania...:sorry2::sorry2:
Bóg tak widocznie chciał :happy2:
 
reklama
13x13 - ja tak ostrożnie z tym cieszeniem się...nie wiem jakoś tak wewnętrzne mam odczucie, że na spokojnie....zresztą moja Pani doktor też tak radziła...ostrożnie...spokojnie i powoli bez nerwów i nakręcania się...taki wewnętzrny spokój czuję...co ma być to będzie...

A pytałam się co do objawów, bo tez zauważam inne...mega śpioch ze mnie ostatnio...ciągle ziewam i śpie gdzie tylko mogę...i piersi...tak strasznie mnie swędzą co jakiś czas....takiech akcji poprzednio nie miałam...


She1979 - jutro rano bedę robiła ponownie bHCG, wynik pewnie jutro wieczorkiem lub w sobotę rano..jako, że wyjeżdzam jutro na dłuższy weekend...to na forum odezwe sie w poniedzialek wieczorkiem....
 
Do góry