reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

oprócz niskiego ciśnienia i związanych z tym bólów głowy to jest ok, już bym mogła zafasolkować,ale jakoś przetrzymam te 2 mce
 
reklama
witam
moja beta 528,00 mIU/ml

progesteron 25,08

jest dobrze?????????? bo ja tych norm bety nie kapuje, czemu takie rozlegle
 
witam Cie w tak przykrych okolicznościach
dla Twojego Aniołka zapalam
[*]
z tego co wiem to nie którzy lekarze dają duphaston od ok 18 dnia cyklu ale myslę,że musi to byc potwierdzone wczesniejszymi badaniami progesteronu,robiłaś takie?
zagladaj do nas a na pewno będzie Ci łatwiej i dowiesz sie różnych rzeczy, o kórych lekarze często nie informuja pacjentek...trzymaj się kochana i do napisania[/QUOTE]


Nie nic nie mialam robione ..... a bylam u paru lekarzy u mnie w ok 5 tyg doszlo do krwotoku jeden lekarz kazal zrobic lyzeczkowanie, strasznie sie tego balam pojechalam do paru innych ginow zeby potwierdzili co robic. Nie widzieli koniecznosci wykonania tego zabiegu.... nie wiem czy to dobrze. nie mialam go zrobionego. odczekalam4 miesiace i zaczelismy sie w tym miesiacu starac zobaczymy co bedzie.........
pozdr;-)
 
Witam.
aangelh dla twojego Aniołka(*). Dobrze ze dolaczylas do nas.
Pati b -- ja wkleilam gdzies linka na interpretacje wynikow badan w ciazy znajdz moj poprzedni post, tam duzo napisane jest. I ty sie kochana tak nieprzejmuj tymi badaniami i wynikami jesst i bedzie dobrze.
a co do reakcji meżow--to motylek(chyba,niepamietam) ma racje,warto upic faceta wtedy pogada i poplacze. Nastepnego dnia jest o wiele lepiej. Ja tak zrobilam. A teraz w rocznice,dzien dziecka to sam placze i bez picia. Zdarza mu sie razem ze mna o tak po 2 latach powyc,ze tak to nazwe.
 
Ostatnia edycja:
aanghel -oj przekrecilam:sorry: Ja tez zabiegu niemialam, po prostu u mnie to tak nagle wszystko sie dzialo,ze niebylo potrzeby-wsszystko sie samo jakby oczyscilo.
Oj brakuje naszej Edytki --ona wie wszystko. Edziu wracaj!!!!!
Aga Aj.-mysle o tobie.
Aga ir. ciesze sie ze sie odzywasz-ale ty masz sily i werwy zyciowej-pozazdroscic.
 
reklama
Pati patrząc na normy mojego laboratorium, to jeśli jest to 2-3 tydz od zapłodnienia, to wyniki są ok.;-);-)

Jeszcze raz Ci serdecznie niegratuluję :-):-):-):-) ;-);-);-);-)
 
Do góry