reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

no jak dla mnie ewidentnie dwie krechy...z gratulacjami zaczekam do niedzieli..a co do twojego krwawienia to nie wiem, nie znam sie na tym :((

No ale gratulejszon, tak czy siak.. :)))))))))))))))))))
 
reklama
sorki że tak późno ale ja mam problem z logowaniem sie do bb normalnie pisze posta daje dodaj odpowiedz a on kaze mi sie znowu logowac loguje sie wiec ponownie a on znowu to samo i tak w kółko czasem to jest irytujące. tak samo jak wchodze na kolejną strone z postami to juz jestem wylogowana i zeby cokolwiek wam napisac to sie loguje ze 20 razy w ciagu dnia...
 
dziewczyny spokojnie nie gratulujcie mi jeszcze... nie szalejmy tak ja chce gratulacje jak zdjecie maluszka wkleje narazie to prosze tylko o modlitwe albo tylko o wiare. ta ciąża musi byc późna bo test z 18stego wyszedl negatywny a robiony byl z rana wiec sama nie wiem który to tydzien... nie wiem kiedy pójde do lekarza bo nie chce sie niepotrzebnie stresowac, wole zobaczyc jak juz serduszko bedzie bilo. a @ miałam 17 kwietnia, mój m ma urodziny 15 czerwca wiec moze wtedy sie wybierzemy... doradzcie mi cos...
 
mam i zaznaczam za każdym razem przy logowaniu... kurcze może wkrótce zmienie login bo to jest naprawde troche irytujące wkółko wklepywac to samo... a tak sie dzieje od tej przerwy kiedy nie wchodziłam na bb a potem weszłam, może za długo mnie nie było i ktos mi login ukradł albo juz mnie chcieli wyrzucic z bb...
 
Pati mi taka krecha to wychodzila dopiero pozniej,na poczatku mialam takie slabiusienkie.Ewidentnie bejbe juz mieszka;-).Co do klucia to jak najbardziej moze tak byc,krwawienie hm no moja kuzynka miala @ do3 mies ciazy,ale upewnij sie u gina.Co do nospy to akurat dobrze,ze ja bralas a nie np ibuprom,nospe mozna brac w ciazy:).Odluz juz na dzis ta nauke i ciesz sie z kreseczek.Moja rada zrob bete a dopiero pozniej do gina bo on i tak Ci na poczatku nic nie powie.
 
reklama
Pati....więc i ja tak cichutko gratuluje...zycze duzo spokoju...
Mała....jak miło tyle czasu cię nie było.......pisz co u ciebie....
witajcie kochane......
Edytko...calusim sercem jestem z Wami....przytulam
 
Do góry