reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Musimy w to wierzyć że słońce znowu zaświeci inaczej życie nie miałoby sensu,dajemy sobie wzajemnie nadzieję i to jest ważne.:tak:
 
dokładnie Agus, dokładnie:-( ale jak czuje to maleństwo które zczyna buszowac mi w brzuszku to az boje sie byc szczęsliwa, i płacze...
 
Sylus..wiem kochana,niestety zostałysmy "okaleczone" i juz nigdy zadna z naszych ciąz nie bedzie beztroska i błoga...ale gdyby nie wiara to kazda z nas by się załamała i niedałaby sobie rady...i choc wiem ze jest Wam cięzko to mocno wierzę ,ze juz wkrótce bedziesz tulic Swoje Malenstwo w ramionach...
 
2 tyg wczersniej bylam na usg bylo wszystko dobrze powiedzial mi lekarz ze bedzie dziewczynka bl\ylam najszczesliwsza na swiecie .to bylo dlamnie jak straszny sen a raczej koszmar obudzilam sie we krwi zadzwonilam do dwojego lekarza ale byl nie osiagalny wiec zadzwonilam na odzial kazal przyjechac czekalam na karetke nie myslalam o sobie tylko o mojej malej kruszynce zeby jej nic nie bylo dojechalam do szpitala na izbie zbadali mnie szyjka macicy byla wporzadku polaczyli mnie pod ktg nie mogli znalesc tetna malej a ona sie schowala kolo mojego serduszka zabrali mnie na usg i tam powiedzieli ze jest krwiak 10cm i moj lekarz powidzial robimy ciecie a ja wpadlam w placz bo balam sie o mala o 21.50 przyszla lekarz i powiedziala ze mala zmarla to bylo straszne malenka zyla 12 godzin Moj Aniolek Agnieszka(24tydz)03-03-2009(*)
 
reklama
Tak mi przykro Kasiulka :-:)-:)-(

Wlasnie sprawdzilam na onecie w kalkulatorze ciąży, bylabym teraz w 20 tygodniu ciąży, czułabym ruchy... :-:)-:)-( kurcze dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe :-(
 
Do góry