reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ale lekarze podają jakąs konkretną przyczynę? czy mówią ze sie zdarza...
z jakiego powodu mogło sie odkleic?
 
powiedzieli ze wszystko moglo byc przyczyna.ze nie potrafia powiedziec konkretnie z czego moglo sie odkleic.to stalo sie nagle Moj Aniolek Agnieszka (24tydz) 03-03-2009
 
no to poszukaj obrego lekarza , u mnie bylo inaczej bo po prostu zaczął sie poród naturalny...
zobaczysz czas szybko leci, ja zaszlam w ciąze po 8 miesiacach i nawet nie wiem kiedy to zleciało... a juz bym chciala zeby byl wrzesien bo strach ogromny...
 
reklama
Sylus....oczwiście,ze chciałabym w to wierzyc....ale pewnie sama po sobie wiesz ze z czasem jest troszeczkę lzej...nie mówię ze się z tym godzimy ale uczymy się zyc...nigdy się nie zapomina,kazdego dnia sie rozpamietuje i czuje ten ból....
zal,smutek a nawet złośc....
Wiatj Alicja......
 
Do góry