reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
nie potrafie przestać myślec o tym ze stracilam moje malenstwo na zawsze nie potrafie poradzic sobie z tym Mama Aniołka-Agnieszki (24 tydz)03-03-2009(*)
 
Kasiulka....przytulam Cię mocno,kochana to normalne ze nie możesz się pogodzić...trzeba dac sobie czas na przezycie załoby,na płacz ,złośc...mówi się ze czas leczy rany....nie prawda....czas upływa a my uczymy się z Tym zyc...ale wyjdzie słoneczko i dla Ciebie....tylko trzeba czasu kochana.....przykro mi.....
Jesli masz potrzebę to pisz...pomożemy
Andzi....a Ty co...wołasz mnie i gdzie zniknęłaś....pogłszcz brzusio ....
Alicja.....oszaleje przez Ciebie...od trzech godzin wisze na kompie.....
Alutka....ciesze się ze bedziesz wiecej z nami...
Szafirek....Ty tez kobietko zalatana....ciesze się ze się odezwałas...
Dlaczegotak...super postawa.....uściski dla Syneczka
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane.
Chciałam nadrobić zaległości ale zadzwonili znajomi, że wpadną więc muszę się trochę ogarnąć i obiadek wcześniej ugotować.
Buziaki.
Przytulam wszystkie nowe aniołkowe mamy
 
Witam dziewczynki w sobotnie przedpołudnie:-)
Ja po wczorajszej imprezie odzyskałam siły i nadzieję ze teraz już bedzie tylko lepiej:tak:bawiłam się super pomimo że byłam jedyna bez pary;-)
 
reklama
Do góry