reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola bardzo mi przykro z powodu twojej kuzynki:-( wierze że nawet z takiej ciężkiej choroby mozna wyjść obronną ręką, skoro już raz się udało to uda się i za drugim razem, mysle ze pomożesz jej samą swoją obecnością:tak:
 
reklama
Umówiłam sie z koleżanką z pracy, straciła maleństwo w tydzień po Mnie, to było w czerwcu, a dziś obie jesteśmy w ciązy z terminem na lipiec.
Kasiulka, bardzo mi przykro, nigdy nie wiem co napisać w takiej sytuacji. Tulę Cie mocno.
Ruda, trzymaj się, dla Ciebie tez zaświeci słoneczko, przekonasz się. Tajemniczo Ci powiem, że coś o tym wiem z doświadczenia.
 
Andzi....spoko kochana.....ja właśnie tez miałam tel...dzwonił babka....mój M zostawił komórke u klientki....cholipa i teraz nie moge się z nim skontaktować...sam pewnie się martwi ze zgubił.....gapa....
eh....konczę kawe i uciekam
 
A gdzie gonisz kochaniutka? Kawę, hm.. mam bezkofeinową, tez sobie zrobię. Mój M pojechał w Alpy na narty i jestem samotna!!
Dobrze, że jest córka.

Magdalena26, witam się z Toba, chyba sie jeszcze nie znamy?
 
Mnie tu przechrzczono Andzi, to przez Edytkę!! Ale miło mi. Na imię mam Angelika. Dam córeczce na imię Magdalenka. To fajni ludzie, prawda? Choć nie Lew a Raczek będzie.
Aguś AJ, ja już posprzatałam, nie moge zrobić za wiele, bo co będę robiła przez cały tydzień bez M?
 
reklama
Cześć dziewczyny:-D
Nareszcie pachnie wiosną! W Kaliszu pięknie świeci słonko i jest cieplutko:-D
Dlatego od samego rana wzięłam się za wiosenne porządki:tak: posprzątałam balkon, umyłam okna i klatkę schodową teraz czekam na M aż wróci z pracy i pojedziemy na jakiś obiadek. Nie chce mi się gotować, a co tam raz nie zawsze:-D

a jak Wam mija ten pierwszy dzień czy drugi dzień wiosny?
 
Do góry