reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
I nie ma się co szczypać. Jeśli myslisz, że ktoś Cię tam w pracy pożałuje, albo zrozumie, to się rozczarujesz. Jeśli sama o siebie nie zadbasz, inni tego nie zrobią.
Dlatego jestem na zwolnieniu lekarskim i olewam system (jakże mi przecież przychylny...tfu)
 
To głupie, co powiem, ale ja po prostu układałam puzlle... godzinami, pasjami, wielotysięczne układanki... Pomogło.
 
Malalena, witaj na forum. Jesteś z Warszawy, więc polecę Ci profesora, który u nas "przyjezdnie" dwa razy w miesiącu przyjmuje : W. Baranowski - uznany profesor, ordynator oddziału ginekologiczno położniczego w szpitalu na Szaserów. Jeżeli będziesz zainteresowana chętnie podam Ci namiary na priv - mówię tu o prywatnej kom.


Guśka, pewnie, że poproszę o namiary. Będę wdzięczna.
 
Witam się wieczorową porą.

Kasiu(Szafirku) Andzi dzisiaj była w górach u taty.. jak pisała.
Gratuluję tej wstrętnej @. I też jestem bardzo ciekawa co powie gin. Czekam na wizytę i wieści.

Marzenko bardzo się cieszę że zaglądasz. Tak bardzo się przyzwyczaiłam do Ciebie i Twych postów że mi ich i Twego towarzystwa bardzo brakuje. Gdzie te czasy w których miałaś tyle czasu dla nas.??Wrócą jeszcze?
Wiem o czym mówisz.. o "obrażeniu" się na Boga, o złości itp. Sama też przez ten etap przechodziłam. Jak pisałam już dzisiaj ja też na nowo wszystko zrozumiałam całkiem niedawno bo w grudniu po 3 stracie. Naprawdę moje życie zmieniło się nie dopoznania. Ale wiem że tylko i wyłącznie na plus! Każdemu życzę takiej wewnętrznej przemiany.

Jezyk - z tego co opowiadasz nie miałaś lekkiego porodu. Nie chcesz wiecej? I tak jestem z Ciebie dumna że masz wspaniałych swóch synków! Cieszę się że zaglądnęłaś. i gratuluję tak wspaniałych chłopców.

Asiu(Cyniczna) witam wieczorowo mamuśkę..

Asiu(Aneglko) są plusy i minusy pójścia do pracy i na zwolnienie. Sama musisz zdecydować co dla Ciebie będzie lepsze. Dla jednych siedzenie w domku nie jest dobrym rozwiązaniem. Dla innych znow odwrotnie. Ty sama musisz się wsłuchać w siebie i odgadnąć czego pragniesz.

Maja wiem jakie to nieprzyjemne odbieranie wyniku histo. Przechodziłam przez to nie raz.. jeszcze ostatnio miałam niemiła przygodę wiec nie zazdroszczę bo wiem jaki to stres dla nas. Trzymam kciuki jutro dzielnie za Ciebie.

Beatko(Kinguś) cieszę się że piszesz do nas. Mniej stresów mam przez to ;-)
Oczywiście czekamy na zdjęcia Twoje i Twego fasolka w brzuszku.

wróbelek jutro będzie jeszcze lepiej - opuchlizna będzie zanikać a Ty będziesz szczęśliwsza że problem masz z głowy.

Agula AJ hihihihi ależ mnie nazwałaś... "bustwo.." może "guru"?? Ojjj dziewczynki ale macie fanatzję:sorry2:

Aniu(pixelko) ojjj już z każdym dniem będzie Ci brzucholek rósł! Super naparwdę już widać...

Agula Irl następnym razem zakupy się udadzą. Najlepiej nie nastwiać się na kupno .. wtedy się udaje. A jak chcesz coś kupić - wtedy nic w oko nie chce wpaść.

Mika czekamy z niecierpliwością na Adrianka jak na Oliego dlaczegotak!!

Madziu(modrokeljko) a potem na juniorka bezimiennego :rofl2:

malutka80 przytulam.

Iza(Carri) jeszcze troszkę i będziesz zwiedzać Polskę na motorku :rofl2: zapraszam do mnie!

Iza(Ola) i jak Tobie minął weekend? Pracowicie?

Pyzuńka a Ty będziesz mieć troszkę zaległości przez weekend.. nie zazdroszczę:zawstydzona/y:

Kasiu(Kasiek) a co Igorek na braciszka lub siostrzyczkę? Zadowolony? Którego dnia to usg? Sroda czy czwartek?

Iławianka i jak się czujecie? jak córunia?

Karolcia jak moje piękne karteczki? Już nie mogę się doczekać jak je zobaczę.. i wyślę tym których kocham :tak:

Sonita a który to dc? Może faktycznie owulka?

Edytko a Ty zamilkłaś już ??? Tak dawno Cię u nas nie było? Co się dzieje? Mam nadzieję że jakoś się trzymasz!!!!

Patrycja80 a Ty znow jeden post na pół roku?:sorry2:

Mała Agulka a Ty znów chyba rzuciłaś się w wir pracy bo o nas już całkowicie zapomniałaś!!! Znów muszę nakrzyczeć byś usłyszała!!

Dilajla dla Was ogrom całusków!

Guska(Agula) w weekend milcząca...

Andzi dla Ciebie specjalne tulaski i całuski dla Madzi! Dziękuje że jesteś!

Alicja - Wiesiu dostał buziaka i tylko bardziej się rozochocił :szok::-D
 
Cześć dziewczynki. Wiecie co, normalnie chyba dostałam @. Zabieg miałam 17.02 i myślałam, że się zejdzie troszkę z oczekiwaniem. A tu proszę.
Po dokładnym wyliczeniu terminu, to tak jaky mi się spóźnił tylko 2 dni. Jestem w szoku.
 
Zdechlunku :rofl2::-D Uważaj na siebie i wracaj już.. nie ma to jak w domku? Prawda Pati? Nawet za swoim M się stęskniłaś jak widzę :-D

Hania(scarlet) odpoczynek dzisiaj od BB? Czy brak czasu?

Hania Nocna witam się... skoro noc jest Twoim sprzymierzeńcem gdzie jesteś?:-D:rofl2::tak:;-):-)
 
Nie, zabieg miałam 17.02. Do tej pory miałam tylko plamienia (brązowawe), a dzisiaj normalne krwawienie. Oczywiście może się mylę.
 
reklama
To za wcześnie jeszcze na @ (okres) do dwóch tyg po poronieniu, zabiegu utrzymuje się plamienie na przemian z krwawieniem. Napewno to nie jest jeszcze @. Pierwsza @ po zabiegu to norma jest od 4-8, nawet 9 tyg! To jest norma
 
Do góry