reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

słodziutka_e bardzo ale to bardzo dziękuje:-) Naprawde Twój post dodał mi wiary i chyba ten dzień, między innymi dzięki Tobie i wszystkim kobitkom nie będzie kolejnym straconym...:-)

ola15 jeśli możesz to napisz jakie badania robiłaś i jakie masz zamiar robić, ja po stracie miałam fioła na tym punkcie, w necie wynajdywałam kolejne i biegłam do laboratorium- oczywiście w miarę moich możliwości ( ech te wydatki)..

karola71 staram się kochana:-) Daj znać jakie wyniki prolaktyny- ja z nią walczyłam przez długi czas i chyba nie do końca zwyciężyłam- nadal jest wysoka...
 
reklama
karola71 ja brałam bromergon w różnych dawkach przez jakieś pół roku. Niedawno miałam badanie kontrolne i niestety nadal była troszkę podwyszona. Teraz nie biorę , bo w ciąży się nie powinno, ale boje się że jest wyższa niż powinna....
Jeśli martwisz się o objawy , to pocieszę Cię, że chociaż dużo dziewczyn faktycznie ma jakieś zawroty głowy, to ja nie miałam żadnych, prócz złego samopoczucia tylkow pierwszym dniu stosowania:-)
 
Luzia bardzo się cieszę że choć ciutkę pomogłam.. Trzymaj się dzielnie i bądź mocnej wiary. Wiara czyni cuda... tylko trzeba umieć prawdziwie wierzyć.

Naprawdę już zmykam!
 
witam dziewczynki

edytko malo sie udzielam...ale dzielnie Was podczytuje ....

karolka ja tez biore bromocorn juz 2 miesiac i dobrze sie po nim czuje ....

syla kciiuki juw w gotowosci ...

pozdrawiam Was wszyskie milego dzionka zycze
 
Cze dziewczyny,
jestem na tym forum juz 3 raz. tzn. moja historia zaczela sie gdzies na 60 stronie i trwa do dzis... 27.01 odszedl nasz 3 Aniolek....
Pozdrawiam Was wszystkie i mam jeszcze troche nadziei w sercu, ze kiedys bedzie lepiej!

strasznie mi przykro Tule Cie do serduszka ...Zostan z Nami
 
ola15 jeśli możesz to napisz jakie badania robiłaś i jakie masz zamiar robić, ja po stracie miałam fioła na tym punkcie, w necie wynajdywałam kolejne i biegłam do laboratorium- oczywiście w miarę moich możliwości ( ech te wydatki)..


Luiza ja robiłam tak:
posiewy-mycoplasma,ureoplasma,chlamydia-razem ok 200zł

FSH
Estriadiol
Prolaktyna I i II faza
Progesteron I i II faza
Prolaktyna II faza
Testosteron II Faza
TSH
LH
DHEA-S
Przeciwciała Antykardiolipinowe i przeciwjadrowe
Tokso,cytomegalia,
 
Dziekuje dziewczyny,nie ma sie co martwić na zapas,zobaczę jakie będą wyniki,martwi mnie tylko że to plamienie sie nie kończy.
 
Karola ja miałam kiedys takie krwawienia w środku cyklu i okazało sie,że macica sie nie złuszcza dokładnie,brałam przez 2m luteine i przeszło
 
reklama
Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.
Ja poroniłam w 10mięsiącu ciąży,był to początek ale bardzo cierpiałam.Po 6miesiącach zaszłam znowu w ciąże i wszystko było ok. chociaż bałam się iść na pierwsze usg.Teraz Wiktoria ma 22miesiące jest dużą zdrową dziewczynką.Powodzenia!Musisz wierzyć że wszystko bedzie dobrze!
 
Do góry