reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
tak zapytałam z ciekawości bo kuzynka ma 3 córki i ieli jednego kompa i był zawsze problem. wiec teraz mają tak samo jak u Was - rodzice laptop dzieci stacjonarny. Może mi Mikołaj albo Aniołek przyniesie pod choinke laptopa?????????????????????? tak cos kiedyś mi się wymknęło, ze chciałabym mieć swój......................
W tamtym roku mi się wymkneło że mam starą komórke i na Mikołaja dostałam NOWĄ:-D:tak:
 
no prosze wiec moze ci sie zyczenie spelni?
ja tam nigdy nie mam nic zaplanowanego co do prezentow...zreszta tak u nas sie juz przyjelo ze zazwyczaj tyko dzieciom prezenty robimy:) w polsce to nie bylo nas stac na prezenty dla wszystkich:)i tak juz zostalo.....a teraz....prezenty mamy caly rok bo stac nas na to co chcemy i swiat do tego nie potrzeba....dla mojego A prezentem na wszystkie okazje jest teraz ciaza hehehe....i mam nadzieje ze z pomyslnym zakonczeniem tym razem:)
 
Musze już kończyć bo dziecko do mnie przydreptało i zaczyna mi pomagać klikać :-):-):-) robi się niebezpiecznie i wciKSA CAPS LOck :-D:-):tak::happy2:
dZIĘKUJE ZA WSPARCIE i nastepnego poklikania :tak::tak::tak:
 
no dobra uciekam.....musze przygotowac jedzonko i stol dla gosci:):):)
mielgo wieczorku...]
pozniej moze zajrze jak chlopaki pojda do pubu....jesli wogole pojda bo cos mi sie zdaje ze jak zobacza jedzonko to zostana hehehhe...papatki
 
Qrcze a u mnie się chyba zachciewajki zaczynają? Tylko próbuję i próbuję i nie zawsze mi się udaje to na co mam ochotę. A teraz tak jak wróbelek o mały włos nie zemdlałam z głodu :szok: Jesoooo ale mi było dziwnie jakbym rok nie jadła a przecież normalnie jadłam obiad... kolacji w 99%nie jadam :zawstydzona/y:

Doka mały postęp jest.. wiec byleby do przodu!

Agula Irl a jak spróbują Twych ruskich to już naprawdę nie odejdą od stołu ;-):-D

Aguś AJ a Ty kochana pisz do nas. Postarmy Ci się poprawić humorek. Wiesz że RAZEM raźniej.
 
reklama
A ja dzisiaj trochę porządków zrobiłam. M umył okna, a potem marudził, kiedy ja skończę sprzątać.Myśli,że to wszystko tak szybko pójdzie...Wrrrrrr i cały czas się wkurzał, bo ja latałam ze szczotką, z odkurzaczem i innymi takimi rzeczami w tą i z powrotem.A jutro od nowa będę biegać, a on będzie się wkurzał.:-p
 
Do góry