reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja kiedyś namiętnie oglądałam na reality filmy o porodach.... jak by mi mojego porodu było mało hi hi hi hi. Pokazywali dużo porodów w domu, na co ja bym sie nie odważyła.
Na jedynce jest zdaje sie w poniedziałek Wielki swiat małych odkrywców- też fajny program, ale jakoś ostatnio trafić nie mogę
 
reklama
ja teraz jeszcze uwielbiam nowy program domo...to o przebudowach domow, wystrojach i takie tam....ciekawy...a wczesniej namietnie ogladalam kuchnie tv:):):) teraz tez ogladam ale juz nie tak czesto bo powtorki ciagle sa
 
Witam Was dziewczynki,tak sobie podczytuje! i Agunia irl wyszło na to ze jak sie pojawiasz to jeszcze jakas dziewczynka odpisze,ale jak ja sie pojawiam to juz koniec, ato ida sie kapac,spac itd,itp ,i kogo tu nie lubia:-)jeszcze dzisiaj mam takie doła ze szok:-)pozdrawiam Was wszystkie gorąco!
 
o tym sprzątaniu to fajny program, chociaż ja nie wiem czy tak na prawdę ludzie mają w domach jak tam pokazują, bo mi się to czasami w głowie nie mieści. brrrrrrrr:baffled:
 
dobra musze uciekac....cos mi sie jesc chce a nie wiem co...ide poszperac w lodowce moze....poza tym musze sie polozyc za niedlugo bo rano o 6 wsaje zeby siostre na lotnisko juz odwiesc....
tak wiec kochane dobranoc....
mam nadzieje ze kasiek miala jakis problem z netem i jutro z rana nam wszystko powie :):):)
dobrej nocy kochane do jutra:):):)
 
a ja sie ciesze ze mam choc m jak milosc chociaz aktorow zawsze mam 4 zamiast 2 ha ha i londynczycy tez sa fajni. Ale na wiecej bym nie miala czasu. No moze jak nigdzie nie wyjade to na te wszystkie wolne dni to co wykombinuje, moze i cyfre jak Ty Agus bo jakies promocje maja
 
Kasik co slycahac? Dola tez mialam wczoraj dzis ciut lepiej ale chetnie bym sie wbila w kopiec lisci i obudzila na wiosne
 
reklama
ja też ide do spania bo rano moje dzieciątko obudzi mnie z hasłem- do mamy do mamy, do mamy.............i tak aż do skutku tzn do momentu jak go zawołam do mojego łóżka.
Cos słyszę, że kaszle i nie śpi, więc chyba jeszce przed spaniem zapodam dziecku syrop.
MIłej nocki i kolorowych snów:tak::tak::tak:
 
Do góry