reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dzisiaj byłam na swoim pierwszym usg,niestety nie doczekałam sie go z moja dzidzią ,poroniłam w ostatni piątek w 8 tygodniu,no i musieli sprawdzić czy macica się sama oczyściła a jak nie to łyżeczkowanie,szczęście w nieszcześciu ze sie sama oczysciła,i chyba przerzuce sie na tego doktora gdzie bylam dzisiaj,bardzo kompetentny doktorek,moze to jest to ze prywatnie,zawsze ta pacjentke inaczej traktują
 
reklama
Ja miałam czyszcenie po obu poronienich pierwsze w 21 tyg to wiadomo ze musieli zrobic łyzeczkowanie a 2 to w 6 tyg miałam nadzieje ze obedzie sie bez zabiegu ale niestety:-( i to o tych prywatnych lekarzach to jest nie prawda ja z pierwsza ciaza chodziłam do prywatnej kliniki i przez tego h.. straciłam coreczke:-( jak bym poszła do zwykłego szpitala do ktorego trafiłam jak juz nic nie mozna było zrobic to dzis moja coreczka miała by 2 miesiace i tuliła bym ja teraz
 
Poprostu olał mnie i moje dziecko inni lekarze twierdzili ze jak by tamten uwaznie sie przyjrzał to by zauwazył ze zaczyna sie zle dziac i dziecko by zyło cały czas mam to w głowie i mam straszne wyrzuty sumienia:-( mogłam wybrac innego lekarza ale ja sie uparłamwłasnie na tego :-(
 
ja jak dostałam w tamta środe krwawienie to leciałam do prywatnego gina.z internetu,i mu płaczę ze jestem w 8 tyg.i dostałam krwawienie a on do mnie ze mnie nie przyjmie bo ma duzo pacjentek:szok:przeciez to jest zagrozenie ciazy i zycia bo nie wiadomo co sie dzieje ,mówie Ci szok tak wyłam jak wracałam od niego ze masakra,to jest taka bezsilnosc i żal ze Ci niechcą pomóc:no:
 
wiesz ja tak sobie czasami w duszy mysle ze pojde do tamtego lekarza i powiem mu co sie wydarzyło,ale boje sie ze mi nerwy puszcza i ze mu krzywde zrobie,chociaz nalezało by mu sie!!!!!!!!!!!!czy to jest taki problem wcisnac kogos miedzy pacjentki na 10 minut::confused:
 
reklama
No tak jest niestety:-( juz co niektorym pieniadze poprzewacały w głowach i teraz maja wszystko w d..pie:wściekła/y: druga ciaze straciłam w irlandi i tez lepiej zajeli sie mna w zwykłym szpitalu jak tej całeej polskiej klinice do ktorej pojechałam tam to juz wogole poraszka nic mi nie dali na podtrzymanie ani nawet bety nie zrobili a jak chcieli zrobic badanie czy to nie jest ciaza pozamacicza to za mało krwi pobrali okazało sie:baffled::no: Przysiegam ci poprostu szok:szok:
 
Do góry