reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dlatego panikuję! Wiem że im prendzej będę wiedzieć że jestem w ciąży tym lepiej dla dziecka. Ale przecież nie mogę robić testu co chwile bo zwariuję! Zrobie dzisiaj a jek będzie negatywny to jutro umówie się do lekarza. Niech sprawdzi co tam się dzieje. Odezwę się wieczorem co i jak wyszło. Pozdrawiam i wysyłam gorące uściski. Trzymajcie się cieplutko i trzymajcie kciuki żeby były dwie kreski!
 
reklama
jestem....
wszystko porobione i mam chwilke poklikac z wami...
kasik przepraszam ale jakos draznia mnie slowa ktorych uzywasz do okreslenia sytuacji w jakiej sie znajdujesz....moze nie jeste to swiadome ale chyba wszystkie tutaj inaczej tto odbieramy...
ja 3 razy po zabiegu i za kazdym rzem mialam tabletki dopochwowe na wywolanie poronienia chociaz wczesniej rodzilam...
edzia....hmmmm.....wiesz ze juz teraz to po ptakach....hehhe...co ma byc to bedzie:)nie zastanawiam sie nad tym ...choc....zapobiegawczo oczywiscie kupilam dzis 2 testy wrrr.....jakos tak zame weszly mi w rece hahahha
aaa i umowilam sie dzis przez przypadek na cytologie heheh...bylam u lekarza po recepte na tabletki na astme dla sredniej corki i pani z recepcji sie pyta w ktorym dniu cyklu jestem bo moglabym zrobic cytologie...i sie umowilam na czwartek:):):) a zeby bylo smieszniej to takie rzeczy robi tu lekarz rodzinny:0 tylko ze moj to facet a w czwartek przyjmie mnie kobieta....oni sa strasznie wyczuleni na tym punkcie....:):):) akle dobrze...zalapie sie jeszcze bo jakby co to bede musiala na cyto czekac kilka dlugich miechow:)
 
Słodziutka nie chciałam Cie urazić jak tak to odebrałaś,, chodziło mi o TO że zawsze rmówisz ze robisz dobra mine do złej gry,, ze jak masz ochote to zawsze możesz nam wyrzucic co CIebboli bo po to jesteśmy,, mi tak zawsze było żle,, także przepraszam,,,,,,,a zarazem CIeszę się że u CIebie kochana lepiej i że Słoneczko jasnio świeci,, naprawdę się cieszę,, WIelkie buziaki..AGA oj Ty kobitko wiedziałam ,że ni ewytrzymasz,, kibicuję CI,,,,
 
kasik84...ja miałam 3 poronienia-2 samoistne bez zabiegu, wiec to nieprawda ze zadko sie udaje bez zabiegu...

dlaczegotak...jak tam dzieciątko? pewnie już duże?
 
CZESC DZIEWCZYNY JA TYLKO NA CHWILE ODEBRAŁAM WYNIKI PROLAKTYNY I MAM 49,37 TO CHYBA DUŻO BO MAX JEST 20? I CO TERAZ:angry:
 
beti...spokojnie...jak pojdziesz z wynikiem do lekarza powinien dac ci odpowiednie tabletki...ja tez miałam poziomy ok 49-raz nawet 54...i wszyztko sie wyrówanło po talbletkach...ja akurat miałam metforamx-ale to dlatego ze pozomy cukrów i insulny tez miałam pochwiane i progesteronu i estadriolu tez....wszystko da sie wyregulowac farmakologicznie
 
reklama
Do góry