reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witajcie dziewczynkik :)
widzę że część już się żegna, a mnie zebrało się na pisanie, ale nie mogę znaleźć sobie miejsca. Dziś jest okropny dzień, a to wszystko przez rodzinę mojego M.

Nie mogę sobie poradzić z pewnymi rzeczami:(
 
reklama
tak mi kiedys ktos powiedział ze jak czesto czytasz lub myślisz o tym co sie stało to sni sie po nocach moze to i prawda ale czy ja miałam powod do ostatnich moich koszmararów hmmm

zmykam bo maz woła do wyra miłych snow laski
 
ja byłam raz u wróżki ale ze 2 lat temu i wiele z tego się spełniło i wielkim zaskoczeniem dla mnie było też że ona znała moje życie a nie mogła bo była to zupełni obca dla mnie osoba i nawet nikt ze znajomych nie mógł jej nic powiedzieć bo była ona z zupełnie innego miasta i poszłam tam sama więc coś w tym jest
chciałam iść do niej drugi raz ale teraz troszkę się boję
powiem wam jeszcze że ona wszystkiego mi nie powiedziała bo zapytała się po wyciągnieciu karty bo wróżyła z tarota zapytała się czy mam siostre albo jakąś bliskie mi dziecko ja jej na to że nie a ona szybko zminiła temat a może ona już wtedy wiedziała że stracę ciąże albo ze wydarzy się coś złego
hmmmm nie wiem ale wierze w jej zdolności bo dużo mi powiedziała wtedy a żaden oszust by nie był w stanie tak nawymyslać
 
czesc laseczki:-) ja tak pozno bo cały dzien miałam dzisiaj zarobiony:-D pomalowałam sobie sama cały pokój na sliczny brzoskwiniowy kolor:-D niedawno skonczyłam bo jest duzy 6 na 6 m poprostu nie mam siły nawet mrugac oczami cała jestem w farbie a nie wiem czy dojde do łazienki:-D straciłam chyba milion kalorii i jestem z siebie dumna:-D ale ciesze sie ze juz prawie koniec z tym odnawianiem jeszcze tylko pokoj brata został i na jakis czas bedzie spokój

Syla zdrowiej szybko nic wiecej nie łap zadnych wirusów katarow itp niech cie M dobrze rozgrzeje i bedziesz niedługo zdrowa jak ryba :)

no to chyba jednak trzeba sie wykapac:-D to ide zycze wszystkim samych kolorowych i pieknych snow i sle buziaki
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
Szfirku co sie dzieje?? co to za smutek?
Mała mąz mnie nie wygrzeje bo nie idzie sie do niego zblizyc tak sie biedaczysko pochorował, wlasnie musze jechac do apteki po cos na katar bo nie moze biedny oddychac normalnie.

A u mnie bez zmian, nie bede wam marudzic juz, jednym słowem masakra!!

milej niedzieli dziewczyny, u mie bedzie łóżkowa!
 
Syla wyobraź sobie że mój M jest uczulony na trawę i od miesiąca ma okropny katar i oczywiście nie weźmie leków ale ciagle użala się nad sobą.
a niedziela łóżkowa- czemu nie? ale w innym wydaniu:tak:
 
wczorej bedąc u mojej mamy w końcu zrobiłam porządek w malutkich ciuszkach mojej Emilki, bo wszyscy nalegali abym je trzymała.
wszystkie spakowałam i pooddawałam.
starałam się podejść do tego bez emocji ale jeszcze nie da rady:no:
 
Czesc dziewczynki:)
Boze jak mnie tu dawno nie było i widze duzo nochych mamus aniołków.
Wiecie dzis miałam dziwny sen....
Sniło mi sie moje dziecko, moja kruszynka która pragnełam trzymac na recach jednak gdy je wziełam bardzo mocno płakało a gdy trzymal je moj M bylo szczesliwe:(Mineły 2 miesiace a ja nadal cierpie i zyje w strachu czy bede miała kiedys dzieci.Lekarz chce bym sprobowała jeszcze raz zajsc w ciaze a pozniej .... mam nadzieje ,ze sie uda.
Nie wiem czy wy tez tak macie ,ze bardzo pragniecie byc w ciazy, probowac ale za razem bardzo sie boicie?Ja jeszcze nie moge sie starac bo nie mineło 6m tak jak mam zalecenie ze szpitala:(A juz odliczam te cholerne długie 6 m:(
 
Witaj Moniko, pewnie ze wszystkie bardzo chcemy a jednoczesnie bardzo sie boimy...
6 miesiecy to kupa czasu, wiele z nas tyle nie czaka, przewaznie lekarze mówią ze przynajmniej 3 pełne cykle poczekac:-)
więc niektóre z nas juz mają zielone swiatełka i nieśmiało próbują:-)
 
reklama
Witam dziewczymki w ten piękny ciepły dzionek jakas zaspana dzis jestem i głowa znowu boli :baffled:
Wpadłam sie tylko przywitac i zyczyc miłego dnia bede wieczorkiem buzile dla wszystkich i ściskam mocno :-):-):-):-)
 
Do góry