reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny, mialam dzisiaj wizytę, tak się stresowałam... kiedyś tak nie było. Szlam na wizytę z założeniem ze wszystko jest ok. Teraz tez starałam się tak myślę, ale jednak stres był i to spory... na szczęście wszystko ok. Z OM 7+1, z usg 7+5 i to by się zgadzało mniej więcej z moją owulka. Wszystko wygląda ok. Ta zmiana na jajniku/w okolicach jajowodu dalej jest. Prawdopodobniej to drugie cialko zolte, cały czas ma takie same wymiary 🤷‍♀️ we wtorek idę do diabetologa (cukrzyca na czczo 92). Teraz 3 tygodnie czekania do kolejnej wizyty 🙂

Super wieści !! :) :)
 
reklama
I to jest świetna wiadomość ❤️

Ja jutro idę na wizytę i szczerze zaczynam się stresować jeszcze dziś pojawiło się delikatne plamienie ☹️

Pszczółko kciuki zaciśnięte ! :)
Ja też się okropnie stresuje, głupio mi nawet w kółko pisać to samo ale tak jest :(
Wizyta za 4 tygodnie to dla mnie za dużo, już kombinuję jak tu gdzieś wcześniej się załapać:<
 
Niestety u mnie biochem...jestem zrozpaczona:(
Wybacz, że to napisze, ale wyniki tarczycowe nie potwierdzają ciąży. Jeśli nie zrobiłaś testu ani bety to prawdopodobnie nie byłaś w ciąży i nie możesz sobie rzucać hasła "biochemiczna". Jesli podejrzewasz u siebie ciąże i ze dochodzi do biochemicznych ciąż to powinnaś potwierdzać to chociażby betą, bo to może oznaczać ze dochodzi do zapłodnienia i zagnieżdżenia ale organizm może nie utrzymać tej ciąży z wielu powodów albo może Twój organizm odrzuca ciąże. Nie to, że jestem złośliwa czy coś, ale no nie ma takiej możliwości. Trzymam kciuki abyś zaszła w upragnioną ciąże.
 
Cześć dziewczyny, mialam dzisiaj wizytę, tak się stresowałam... kiedyś tak nie było. Szlam na wizytę z założeniem ze wszystko jest ok. Teraz tez starałam się tak myślę, ale jednak stres był i to spory... na szczęście wszystko ok. Z OM 7+1, z usg 7+5 i to by się zgadzało mniej więcej z moją owulka. Wszystko wygląda ok. Ta zmiana na jajniku/w okolicach jajowodu dalej jest. Prawdopodobniej to drugie cialko zolte, cały czas ma takie same wymiary 🤷‍♀️ we wtorek idę do diabetologa (cukrzyca na czczo 92). Teraz 3 tygodnie czekania do kolejnej wizyty 🙂
Super słyszeć takie pozytywy, napawają optymizmem podczas takich głupich, negatywnych myśli 😍

I to jest świetna wiadomość ❤️

Ja jutro idę na wizytę i szczerze zaczynam się stresować jeszcze dziś pojawiło się delikatne plamienie ☹️
Będzie wszystko ok, zobaczysz ✊🏼 Chociaż ja tez jestem panikara i tak jak pisałam dziś już się nakręciłam ale wiadomo, łatwiej wierzyć w innych także trzymam kciuki 😘 w przyszłym tyg przed wizyta pewnie tez będę analizować co i jak 🙄
 
Wybacz, że to napisze, ale wyniki tarczycowe nie potwierdzają ciąży. Jeśli nie zrobiłaś testu ani bety to prawdopodobnie nie byłaś w ciąży i nie możesz sobie rzucać hasła "biochemiczna". Jesli podejrzewasz u siebie ciąże i ze dochodzi do biochemicznych ciąż to powinnaś potwierdzać to chociażby betą, bo to może oznaczać ze dochodzi do zapłodnienia i zagnieżdżenia ale organizm może nie utrzymać tej ciąży z wielu powodów albo może Twój organizm odrzuca ciąże. Nie to, że jestem złośliwa czy coś, ale no nie ma takiej możliwości. Trzymam kciuki abyś zaszła w upragnioną ciąże.
To w takim razie dziwne że endokrynolog po obejrzeniu moich wyników tarczycowych mi gratuluje bo wyniki jasno wskazują na ciążę a teraz krawie. Fakt zrobiłam testy i wyszły negatywne ale albo testy ferelne albo jakieś okienko gdzie już nie pokazało stężenia lub na tyle nie urosło. Więc podejrzewam że to był biochem. Inaczej jak wyjaśnić gratulacje od specjalisty?
 
reklama
Może coś źle zrozumiał jak u niego byłaś? I zanotował, że powiedziałaś, że jesteś w ciąży, a nie że się starasz?
Może pomylił Cię z inną pacjentką?
Nie wyniki jasno na białym wskazywały jak będę miała chwilę to podeślę tutaj miałam je przed sobą no chyba że laboratorium pomyliło wyniki ale to mało prawdopodobne.
 
Do góry