reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny, jak sobie radzicie w takie upały? Zachciało mi się robić gołąbki.. I właśnie dogorywam z goraca..

Izzy, może sprawdz jeszcze we środę betę? Czy robione były o tych samych porach? Ponoć ma to znaczenie..
 
Dziewczyny nie wiem co robić...plamienia ustały, ja się czuję ok oprócz jakiegoś lekkiego ciągnięcia raz z jednej raz z drugiej strony. Sprawdziłam betę. Niestety przyrost tylko 52% w czw. 2750 dziś 6003. Ja wiem że beta zwalnia w pewnym momencie no ale chyba nie aż tak i nie na tym etapie jeszcze. Napisałam do mojej gin i czekam na odp. tyle że ona jest chyba na urlopie. Pewnie karze mi powtórzyć w śr i wtedy zobaczymy co dalej... Jak się nie odezwie do wieczora to zadzwonię do kliniki może ktoś mnie tam obejrzy przed sobotą...bo szpital to dla mnie ostateczność...
Beta zwalnia czasem, chyba po 10tys jest dużo wolniejszy przyrost. Ogólnie tak jak wzorowa beta nie gwarantuje sukcesu tak samo słabsza nie przekreśla ciąży. Miałam na grudniowych dziewczyna która się pożegnała przede mną bo dostała krwawienia dosc sporego i jej beta spadła po czym się okazało że z dzidziusiem wszystko ok, a spadek i krwawienje był spowodowany pęknięcie krwiaka i czasem tak już jest... Ja już bety co 2 dni robić nie będę, bo za duzo nerwow mnie to kosztowalo, dodatkowo wszystko przyrastalo wrecz wzorowo a skonczylo sie i tak obumarciem zarodka - a beta wciaz rosla (gin mi powiedział, ze bete wydziela prawidlowo zagniezdzone jajo plodowe a nie zarodek). Mialam we wtorek 102tyś a w srode 120tyś i mimo to w srodę juz zniknęlo ciałko żółte a zarodek przez tydzien nic nie urósł. Zmierzam do tego, ze szkoda nerwow. Ja wiem ze jak lekarz zleci to sie robi, tez jak jest ok to uspakaja ale niestety nie jest to cos co na 100% moze nam powiedziec ze jest dobrze albo źle. Póki masz przyrost - jest ok.
 
Skoro jest pęcherzyk na USG, to trzeba czekać na rozwój sytuacji i tylko USG da odpowiedź czy z ciążą jest wszystko w porządku. Moim zdaniem beta to niepotrzebny stres.
@izzy_j Jesteś obstawiona lekami - póki nie ma plamień, ja bym czekała na wizytę do soboty. W szpitalu czy klinice też nie są cudotwórcami i poza podaniem leków, które bierzesz, nic więcej nie zrobią. Nie robiłabym kolejnej bety, bo nie ma co wydawać pieniędzy.
No ja jestem tego samego zdania.
 
A mam takie pytanie, może akurat więc (tak jestem len i nie chce mi się dzwonic). Robiła która z Was panel bakteryjny - wymazy z pochwy i szyjki w diagnostyce? Wiecie ile sie czeka? W klinice mi powiedzieli że do 2ch tygodni ale oni czekaja aż im kurier przyniesie papierek a na stronie może być szybciej. Wizyta 3.08 i nie wiem czy będę już miala wyniki - badania robione w sobotę.
 
Dziewczyny, jak sobie radzicie w takie upały? Zachciało mi się robić gołąbki.. I właśnie dogorywam z goraca..

Izzy, może sprawdz jeszcze we środę betę? Czy robione były o tych samych porach? Ponoć ma to znaczenie..
Ta w czw. po 15. Ta dziś rano o 8. Czekam na razie co powie gin. ale myślę że dla własnego spokoju powtórzę.
 
reklama
Tak sobie myślę dziewczyny że jakbym zrobiła ta betę po 15 tak jak poprzednie badanie to może przyrost byłby w normie... jednak 7h robi różnicę. No nic pozostaje czekać...
 
Do góry