reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije [emoji173]. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży jak wszystko będzie dobrze.
IMG_20210707_192008~2.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije [emoji173]. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży jak wszystko będzie dobrze. Zobacz załącznik 1291712
Cudowna wiadomość ❤️❤️❤️
Na pewno będzie już wszystko dobrze.
 
Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije
emoji173.png
. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży jak wszystko będzie dobrze.

Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije [emoji173]. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży jak wszystko będzie dobrze. Zobacz załącznik 1291712
Gratuluję super fotka 😍
 
Za 5min owulacja niestety żadnych boli jajnikow, ciągnięcia... szkoda
cykl chyba stracony. W ubieglym miesiącu faktycznie czułam,ze coś się dzieje teraz nic...
 
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli wyniki glukozy na czczo oraz po 1 i dwóch godzinach są okej, to jest szansa, że w badaniu insuliny też będzie dobrze? Czy to dwie niezależne sprawy? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja np mam IO a cukry ok natomiast insulina za wysoko
Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije [emoji173]. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży jak wszystko będzie dobrze. Zobacz załącznik 1291712
Gratulacje!!!! Super wieści!!!
 
Za 5min owulacja niestety żadnych boli jajnikow, ciągnięcia... szkoda
cykl chyba stracony. W ubieglym miesiącu faktycznie czułam,ze coś się dzieje teraz nic...
To o niczym nie świadczy :) ja zaszłam w ta ciążę właśnie gdy nie czułam owulacji aż jeździłam do lekarza potwierdzić czy byla bo po owulacji miałam zacząć brać duphaston. Także nic jeszcze straconego :)
 
Cześć dziewczyny,
jestem po poronieniu samoistnym,za moment miną 2 tygodnie,a wczoraj wyszły mi pozytywne testy owulacyjne! Do tego piękny śluz.
Ostatnie usg miałam 3.07 i widoczny był pęcherzyk 17,5 mm, ale też marne endometrium bo dopiero co oczyściła się macica. Beta hcg z wczoraj 20 miU/ml, ciągle spada i jak widzę niewiele zostało.Ginekolog pozwolił działać, a ja siedzę i zastanawiam się jakie są szanse: po pierwsze o ile w ogóle endometrium ruszyło(to możliwe?) to co w przypadku starań teraz w momencie kiedy jeszcze w organizmie utrzymuje się minimalna ilość bety?
Za jakieś kilka dni pewnie się unormuje, ale czy to w czymś przeszkadza ? Czy ktoś się orientuje bo mam mętlik w głowie:>

Wiadomość
Ja teraz z perspektywy czasu uważam że lepiej poczekać do pierwszej @ po poronieniu. U mnie lekarz też mówił że można od razu i tak też skorzystałam z "okazji" i zaszłam w ciążę pozamaciczna. Nie twierdzę, że to dlatego że nie dałam organizmowi odpocząć, mógł to być po prostu pech, jednak to doświadczenie nauczyło mnie że czasem warto zaczekać.
Aczkolwiek znam tu z forum kilka przypadków gdzie dziewczyny zaszły w ciążę przed pierwszą @ i szczęśliwie donosiły :)
Nie ma chyba reguły, musisz zrobić tak jak czujesz , sama powinnaś wiedzieć najlepiej czy jesteś gotowa.
 
reklama
Ja po wizycie plamienie będzie dalej macica się jeszcze oczyszcza także u mnie dalej czekanie na zielone światło . Ach ręce opadły. Kazal sie zabezpieczać a ja ze wczoraj bez, dziś 11 dc a on że jak los tak da to będziemy walczyć o utrzymanie . Głupia ja ze nie pomyślałam... nie chce znowu przez to przechodzić.. ile plemniki mogą żyć w środku? Ps sorry ze dziś tylko o sobie musiałam się wyżalić 🥺
Organizm nie jest głupi 😘 jak się uda to będzie wszystko dobrze, jak nie to znaczy że jeszcze trzeba czasu 😘 trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok 🙂
 
Do góry