reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Odebrałam wyniki kolejnych badań. Wyszedł mi stan przedcukrzycowy :O. Cukier 2h po obciążeniu 188 - norma do 140. Czekam na lekarza. Jestem już 5kg lżejsza niż w ostatniej ciąży, ale martwię się, że to mógł być powód obu strat :(. Czek jeszcze na wyniki insuliny ale coś czuję że nie wyjdą za dobrze.
 
reklama
Może to byloby wytlumaczeniem tej mojej CP. Hmm a jak to zdiagnozować. W ostatnim roku tyle lekarzy mnie oglądało nikt nic nie mówił 🤦‍♀️
Endometriozę można potwierdzić / wykluczyć podczas laparoskopii. Można mieć małe ogniska lub nawet większe ale zlokalizowane w takim miejscu, którego nie widać na usg u ginekologa (np przy jelicie). Jedynie po laparo można postawić jednoznaczną diagnozę. Ja mam przy pęcherzu, ale całe szczęście tylko I stopnia. Nie kojarzę skąd jesteś, ja miałam laparo w Sieradzu i jestem zadowolona. 8 lipca idę na kontrolę, dowiem się jaki lekarz ma plan na moją endometriozę, ale jestem dobrej myśli :)
 
Czyli będzie dobrze, musi... mocno kciuki zaciśnięte za wizytę ✊✊✊. Ja wczoraj chyba okres dostałam 27 dni po ale jakaś dziwna. Bardziej jjakby plamienie. Sorry za szczegóły ale bordowe skrzepy i brudy nie krew. Czy tak ma być?
Mój pierwszy okres po poronieniu był bardzo skąpy, bez świeżej krwi. Kolejny był już normalny.
 
Czyli będzie dobrze, musi... mocno kciuki zaciśnięte za wizytę ✊✊✊. Ja wczoraj chyba okres dostałam 27 dni po ale jakaś dziwna. Bardziej jjakby plamienie. Sorry za szczegóły ale bordowe skrzepy i brudy nie krew. Czy tak ma być?
Od środy miałam dziwny śluz, raz różowy, raz brązowy - zresztą pisałam o swoich rozterkach z betą... Pojechałam na weekend, okres nadal się nie rozkręcał, chociaż brzuch bolał. W niedzielę ogarnęła nas chcica, a później jak nie chlupnęło... Jakbym znów miała 21 lat, bo wtedy ostatnio miałam takie obfite okresy.
 
Hej, wynik z dziś 1020 o 12.
Dwa dni temu 554 o 11.15.
Wygląda super 🙏😘
Cześć, na tym wątku jestem nowa. Miałam być październikowa mamusia, zostałam aniołkową... Pisałam trochę o tym co się stało w wątku Poronienie w II trymestrze. Jestem 3 tygodnie po urodzeniu mojego aniołka w 20 TC.
Czy możecie mi powiedzieć, kiedy bylyście na pierwszej kontroli USG po poronieniu? W wypisie że szpitala mam informacje,że kontrola 2 tygodnie po, znowu wg ginekolog po teleporadzie mam zrobić USG po pierwszej miesiączce. Trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajniki czasem i nie wiem czy powinnam już skontrolować czy czekać do tej miesiączki [emoji849]
Przykro mi bardzo, mi kazali przyjść po pierwszym okresie
 
Cześć, na tym wątku jestem nowa. Miałam być październikowa mamusia, zostałam aniołkową... Pisałam trochę o tym co się stało w wątku Poronienie w II trymestrze. Jestem 3 tygodnie po urodzeniu mojego aniołka w 20 TC.
Czy możecie mi powiedzieć, kiedy bylyście na pierwszej kontroli USG po poronieniu? W wypisie że szpitala mam informacje,że kontrola 2 tygodnie po, znowu wg ginekolog po teleporadzie mam zrobić USG po pierwszej miesiączce. Trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajniki czasem i nie wiem czy powinnam już skontrolować czy czekać do tej miesiączki [emoji849]
No hej Kochana, witamy Cię u nas 😘 ja byłam miesiąc po zabiegu, bo na wypisie miałam - kontrol u ginekologa po odebraniu wyniku histopatologicznego. Wtedy mój ginekolog zrobił usg, wszystko sprawdził i mówił, że miesiączka przyjdzie do tygodnia no i dokładnie tak było, tydzień później się pojawiła. Nic nie mówił, żebym przyszła jeszcze po okresie, dał zielone światło na kolejne starania po dwóch miesiącach.
 
Odebrałam wyniki kolejnych badań. Wyszedł mi stan przedcukrzycowy :O. Cukier 2h po obciążeniu 188 - norma do 140. Czekam na lekarza. Jestem już 5kg lżejsza niż w ostatniej ciąży, ale martwię się, że to mógł być powód obu strat :(. Czek jeszcze na wyniki insuliny ale coś czuję że nie wyjdą za dobrze.
A możesz napisać jak cała krzywa wyszła??
Co lekarz powiedział?
 
Cześć, na tym wątku jestem nowa. Miałam być październikowa mamusia, zostałam aniołkową... Pisałam trochę o tym co się stało w wątku Poronienie w II trymestrze. Jestem 3 tygodnie po urodzeniu mojego aniołka w 20 TC.
Czy możecie mi powiedzieć, kiedy bylyście na pierwszej kontroli USG po poronieniu? W wypisie że szpitala mam informacje,że kontrola 2 tygodnie po, znowu wg ginekolog po teleporadzie mam zrobić USG po pierwszej miesiączce. Trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajniki czasem i nie wiem czy powinnam już skontrolować czy czekać do tej miesiączki
emoji849.png
Bardzo mi przykro 😢😢. Ja miałam usg pierwsze po wyjściu po 5 dniach teraz idę po miesiączce, właśnie jestem w trakcie.
Od środy miałam dziwny śluz, raz różowy, raz brązowy - zresztą pisałam o swoich rozterkach z betą... Pojechałam na weekend, okres nadal się nie rozkręcał, chociaż brzuch bolał. W niedzielę ogarnęła nas chcica, a później jak nie chlupnęło... Jakbym znów miała 21 lat, bo wtedy ostatnio miałam takie obfite okresy.
Wczoraj na wieczór chlusnelo także u mnie też po prostu się rozkręcało. Czym szybciej się oczyści tym szybciej kontrola. Dzis dzwonie do swojego lekarza zapisać się na wizytę. Tylko teraz mam takie rozterki czy ja jeszcze chce próbować. Pewnie to strach... pożyjemy zobaczymy. Natasza27 jak Twoja wizyta byłaś?
 
reklama
Do góry