reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

29 grudnia (poronienie i oczyszczanie trwało od 16 grudnia do 27 grudnia). Tak jak wspominałam lekarka wykonująca usg 29 grudnia powiedziała, że wszystko zeszło. zrobiły w szpitalu też ciążowy z moczu był negatywny (czyli już wtedy hormon spadł do poziomu niewykrywalnego dla testów ciazowych). Mam termin ogólnych badań na luty ale to bardziej pod kątem glukozy.
Też pomyślałam o ewentualnej ciąży ale test po @ wyszedł negatywny.
zadzwonię w poniedziałek do polskiego ginekologa i się skonsultuj.
No i widzisz - nie wiesz czy Ci beta spadła po poronieniu do zera. Także równie dobrze może to być pozostałość po poronieniu. Jeśli Ci w ciągu dnia robili Ci test o czułości 25 i to nie ze "stężonego" ponocnego moczu, to mógł wyjść ujemnie, nawet jeśli faktycznie jednak beta się utrzymywała. Jeśli nie oznaczałaś z krwi, to nie ma pewności, że spadło do 0.
Mimo wszystko trzymam kciuki, by wynik wskazywał na ciążę.
 
reklama
A dziękuję że pytasz :) raz lepiej raz gorzej ;) Marcelina zaraz skończy 5 miesięcy -nie wiem kiedy to zleciało 😆 jest bardzo absorbująca, nie należy do spokojnych dzieci więc mamy co robić . Teraz jakiś katar się przypaletal i chyba zęby idą bo jest nie do zniesienia a ja zastanawiam się o czym ja myslalam jak bylam w ciąży i planowałam dzieci rok po roku jakby się udało ;p-ko cofam zdecydowanie te plany 🤣 no ale poza tym to kochane dziecko 🥰
A jak Ty sie czujesz? Widzę że będzie chłopak i to już półmetek! Nie obejrzysz się a będziesz leżała na porodówce ;p myślałaś już gdzie chcesz rodzic ??

A to moja niunia
IMG_20210122_185526_947.jpg
 
A mam pytanie dziewczyny jakie dostałyście informacje od swoich lekarzy że ile po łyżeczkowaniu możecie współżyć i starać się o kolejną ciążę
Ja współżyć mogłam po ustaniu plamień a starać pozwolił po pierwszej @
Ja od piątku jestem w szpitalu, dostałam wczoraj tabletki poronne udalo się poronić pęcherzyk ale została kosmowka, dzisiaj dostałam kolejne tabletki ale obawiam się że jutro i tak będzie potrzebny zabieg ☹️
Przykro mi, trzymaj się
 
Ja od piątku jestem w szpitalu, dostałam wczoraj tabletki poronne udalo się poronić pęcherzyk ale została kosmowka, dzisiaj dostałam kolejne tabletki ale obawiam się że jutro i tak będzie potrzebny zabieg ☹️
Przykro mi, ja tez pęcherzyk poroniłam po tabletkach, a potem i tak miałam zabieg, nic strasznego, będzie dobrze, ściskam ☺️
 
A dziękuję że pytasz :) raz lepiej raz gorzej ;) Marcelina zaraz skończy 5 miesięcy -nie wiem kiedy to zleciało 😆 jest bardzo absorbująca, nie należy do spokojnych dzieci więc mamy co robić . Teraz jakiś katar się przypaletal i chyba zęby idą bo jest nie do zniesienia a ja zastanawiam się o czym ja myslalam jak bylam w ciąży i planowałam dzieci rok po roku jakby się udało ;p-ko cofam zdecydowanie te plany 🤣 no ale poza tym to kochane dziecko 🥰
A jak Ty sie czujesz? Widzę że będzie chłopak i to już półmetek! Nie obejrzysz się a będziesz leżała na porodówce ;p myślałaś już gdzie chcesz rodzic ??

A to moja niunia Zobacz załącznik 1230176
OMG jaki słodziak 😍 nie mam pojęcia gdzie rodzic. Ty gdzie rodzilas w końcu? Bo nie pamietam. Czuje się dobrze, choc chyba gorzej niż w 1 trymestrze 😂
Haha nie mogę z tego! 😂 często słyszę, ze ktoś planuje mieć szybko drugie, ale rownie szybko mu przechodzi xD mój mąż już tez ciagle dopytuje w żartach kiedy staramy się o drugie 😅😅
 
No i widzisz - nie wiesz czy Ci beta spadła po poronieniu do zera. Także równie dobrze może to być pozostałość po poronieniu. Jeśli Ci w ciągu dnia robili Ci test o czułości 25 i to nie ze "stężonego" ponocnego moczu, to mógł wyjść ujemnie, nawet jeśli faktycznie jednak beta się utrzymywała. Jeśli nie oznaczałaś z krwi, to nie ma pewności, że spadło do 0.
Mimo wszystko trzymam kciuki, by wynik wskazywał na ciążę.
:) Rozumiem, że masz dobre intencje. Dziękuję, że próbujesz pomoc. Ja jednak zaufam lekarza. 9ni maja odpowiednią wiedzę. Jeżeli pani doktor stwierdziła, że USG wykazało, że oczyściło sie całkowicie to pewno tak było :) Myślę, że powinnaś wziac poprawke na to, ze nie wszystjie mieszkamy Polsce :) w różnych krajach procedury różne bywają :) poza tym w szpitalu nie wykonują (myślę że w każdym kraju) testów ciążowych z apteki. Są one znacznie bardziej profesjonalne :) dziękuję za chęci
 
reklama
No i widzisz - nie wiesz czy Ci beta spadła po poronieniu do zera. Także równie dobrze może to być pozostałość po poronieniu. Jeśli Ci w ciągu dnia robili Ci test o czułości 25 i to nie ze "stężonego" ponocnego moczu, to mógł wyjść ujemnie, nawet jeśli faktycznie jednak beta się utrzymywała. Jeśli nie oznaczałaś z krwi, to nie ma pewności, że spadło do 0.
Mimo wszystko trzymam kciuki, by wynik wskazywał na ciążę.
:) Rozumiem, że masz dobre intencje. Dziękuję, że próbujesz pomoc. Ja jednak zaufam lekarza. 9ni maja odpowiednią wiedzę. Jeżeli pani doktor stwierdziła, że USG wykazało, że oczyściło sie całkowicie to pewno tak było :) Myślę, że powinnaś wziac poprawke na to, ze nie wszystjie mieszkamy Polsce :) w różnych krajach procedury różne bywają :) poza tym w szpitalu nie wykonują (myślę że w każdym kraju) testów ciążowych z apteki. Są one znacznie bardziej profesjonalne :) dziękuję za chęci
 
Do góry