reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Miałam Roana przy pierwszej córce. Z tym że Marita, bardzo dobrze nam się sprawdzał :) No i ja jestem za używanym wózkiem 2w1,bo z tej spacerówki i tak się długo nie korzysta, lepiej zainwestować potem lżejszą [emoji4]
Tak, pan który sprzedawał też mówił że lżejsza kupili a ta prawie nieużywana była [emoji2368]
 
Proszę o pomoc przy interpretacji wynikow krzywej cukrowej. Nie ma widełek przy wynikach i sama nie wiem czy jest ok czy nie. Internet mówi różne rzeczy. Ja to badanie robiłam pierwszy raz w życiu i nie jestem w temacie :)
Wyniki okej :)

Tak, pan który sprzedawał też mówił że lżejsza kupili a ta prawie nieużywana była [emoji2368]
No bo to prawda, raczej nie używa się długo tej spacerówki z 2w1. Ja osobiście używam jej tylko koło domu, w ogrodzie lub na spacer po okolicy. W aucie mam inną spacerowke, lżejsza i wygodniejsza ;)
 
Ja mam anex e type, jestem bardzo zadowolona [emoji846] kolor aqua [emoji7]
jeszcze nie. Oglądałam kilka ale jakoś mnie nie przekonują. Myślałam wcześniej o bugaboo ale gondola jest bardzo nisko jak dla mnie i męża. Teraz biorę pod uwagę anexa albo cybexa. Dobrze się prowadziło, gondola wysoko nie trzeba się schylać i jest duża. A U Ciebie? Wybrany już?
Dzisiaj byłam na krzywej cukrowej i czekam na wyniki.
 
My wczoraj Kupiliśmy używany roan bass soft [emoji846]
Zobacz załącznik 1159096
Mamy identyczny 😄 Jesteśmy zadowoleni - jedyny minus że po czasie zaczyna głośno chodzić ale to raczej przez piach który dostał się do szczelin po spacerach po polach 🙈.


A doradźcie jaka spacerówkę kupić? Bo rzeczywiście ta z wózka 2w1 jest strasznie ciężka i zajmuje dużo miejsca?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry