reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny miała któraś z was bóle brzuch jak na @?
Jak leżę czy siedzę to nie czuję ale jak wstanę i chodzę to czuję ból w podbrzuszu [emoji17]
Jeśli Cię ból niepokoi to weź nospę. Mnie dość mocno zawsze boli, niestety ja z tych czujących owulację (mam takie bóle ze często muszę wziąść tabletkę) więc wiązadła w ciąży czułam zawsze bardzo dotkliwie [emoji14]
 
Jeśli Cię ból niepokoi to weź nospę. Mnie dość mocno zawsze boli, niestety ja z tych czujących owulację (mam takie bóle ze często muszę wziąść tabletkę) więc wiązadła w ciąży czułam zawsze bardzo dotkliwie [emoji14]
Dzisiaj chyba mniej [emoji2368]
Może fasolka miała Skok rozwojowy [emoji23]
 
O no to będziesz szybciej u lekarza. Napewno jest wszystko w porządku ja w to wierze[emoji3059]
Jak możesz to daj znać po wizycie co lekarz powiedział na temat tych boli. Będę wdzięczna.
Tak spoko, widzę że idziemy podobnie. U mnie 6+7 z usg [emoji2368] pewnie będę grudniowa mama [emoji23] ale spoko wypytam o wszystko doktorka
 
Dziewczyny czy to możliwe ze testy owulacyjne wychodzą pozytywnie teraz, od dwóch dni popołudniu wychodzą mi pozytywne. Badam się regularnie i wczoraj miałam straaasznie dużo płodnego śluzu było mi strasznie mokro i w dodatku szyjka wydaje mi się otwarta. Dzisiaj znowu z ciekawości zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, zbadałam się i szyjka już bardziej otwarta. Zawsze mi testy wychodziły dobrze...
 
Ja dzisiaj kiepsko, brzuch boli, mdli mnie i taka zła chodzę wrrr
Ja dzisiaj jak nowonarodzona. Tylko sikanie co chwilę mnie denerwuje.

Przyjdź do nas na wątek tam czasami jak @Ish lub @Piernik98 i inne dziewczyny coś napiszą to idzie się śmiać pół dnia. Może Ci się chumor poprawi. Ostatnio to aż uciekłam z forum bo wręcz "sikalam" jak dziewczyny tam szalały[emoji1787][emoji1787]
 
Ja dzisiaj jak nowonarodzona. Tylko sikanie co chwilę mnie denerwuje.

Przyjdź do nas na wątek tam czasami jak @Ish lub @Piernik98 i inne dziewczyny coś napiszą to idzie się śmiać pół dnia. Może Ci się chumor poprawi. Ostatnio to aż uciekłam z forum bo wręcz "sikalam" jak dziewczyny tam szalały[emoji1787][emoji1787]
No ja opadłam z sił, a przez 2 dni miałam energię [emoji17]
A nie wiem czy mnie tam przyjmą, bo w sumie to sama jeszcze nie wiem na kiedy termin i wogole [emoji2368]
 
reklama
Do góry