reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@młoda1994 no i kto mówił, że pewnie była późna owulacja i jest wczesna ciąża [emoji16] no kto jak nie ja?
@roki_1991 przestań już @młoda1994 straszyć. Wszystko będzie tym razem dobrze, ja to czuję.
@monika1708 na sprzedaż te pozytywne testy produkujesz [emoji23] ? Też bym tak szalała [emoji8]
No ty ty[emoji3059][emoji3059] wyszłam z gabinetu i od razu pomyślałam o tobie.
 
@młoda1994 no i kto mówił, że pewnie była późna owulacja i jest wczesna ciąża 😁 no kto jak nie ja?
@roki_1991 przestań już @młoda1994 straszyć. Wszystko będzie tym razem dobrze, ja to czuję.
@monika1708 na sprzedaż te pozytywne testy produkujesz 😂 ? Też bym tak szalała 😘

Nie starsze. Mówię tylko jak myślę, co nie zmienia faktu że bardzo ale to bardzo mocno trzymam kciuki ;)
 
To mnie aż tak nie przestraszyło jak ten rak [emoji23][emoji23] To mi chyba dało kopa i byłam wstanie do tego gin 60km iść z buta gdybym nie znalazła transportu.
A ja tak myślałam, że to ciąża czytając wcześniejsze posty😉 byłaś tak samo nerwowa jak ja😉 prawie wszystko odbierałam jako atak i nie zawsze byłam miła 😛 Trzymam mocno kciuki i gratuluję 🥰😍
 
reklama
A ja tak myślałam, że to ciąża czytając wcześniejsze posty[emoji6] byłaś tak samo nerwowa jak ja[emoji6] prawie wszystko odbierałam jako atak i nie zawsze byłam miła [emoji14] Trzymam mocno kciuki i gratuluję [emoji3059][emoji7]
Ja jestem nerwowa całe życie nie wiem czemu tak. Staram się być miła ale nie zawsze mi to wychodzi[emoji23] i coś źle ujmę i nie które odbierają to jako atak. Ale może dzięki temu że o tym napisze to dziewczyny będą wiedzieć że aż taka koszmarna nie jestem. [emoji13] Dziękuję kochana a kciuki się przydadzą na wizytę na za 2 tygodnie.
 
Do góry